Chcete se spojit se svou duší a poznat, jaké kvality nese? 

Chcete poznat zdroj své životní síly a energie?

Chcete poznat, po čem touží vaše duše?

Vydejte se na cestu hlubokého sebepoznání, na které vás dovedu do vašeho nejhlubšího nitra, do vaší duše. Nechte si ode mě načíst a vysvětlit Dary a původ své duše.

 Co jsou DARY DUŠE? 

Dary duše jsou Božské kvality, které uvnitř sebe všichni máme. Byly stvořeny tvořivou silou z Božského zdroje. A jsou to kreativní energie, které se chtějí skrze naši lidskou zkušenost projevit ve hmotě. 

Dary duše nevypovídají o nás samých, ale o Božské podstatě, která je naší pravou esencí a která nás přesahuje. 

Skrze poznání Darů duše můžeme pochopit svou nekonečnost a převzít zodpovědnost za svou zkušenost a učení. A žít tak smysluplný život, který je v souladu s tím, kdo opravdu jsme. 

Dary duše nás propojují se zdrojem energie a životní síly. A naše energie a životní síla je život. 

Pokud jsme v souladu se svou duší, tak žijeme – kveteme, pulzujeme, jsme plné lásky, zdraví, naplnění, radosti a životní vášně. Jsme si vědomy své nekonečné hodnoty. 

Známe svůj směr. 

Jsme na odvážné cestě duše, překračujeme své limity a záříme pro druhé. 

Žijeme v hojnosti, protože jsme hojností.

A hojnost je součástí našich životů ve všech směrech – máme hojnost opravdových přátel, zábavy, příležitostí, ale i času a financí.  

Čím více jsme v souladu s tím, kdo opravdu jsme, tím více naplňujeme a žijeme své poslání tady na Zemi.

Co když nejsme v souladu se svými dary?


Tehdy stavíme svou identitu na naší falešné, nepravé podstatě, která sídlí na našem povrchu – jsou to naše ochranné hradby EGA. A protože ego nikdy (během života) nezmizí a dokáže být velmi hlasité, je důležité naučit se ho vědomě poznávat a pozorovat. Naučit se vědomě pracovat se svou myslí a emocemi.


Pokud nejste v souladu se svou duší, ovládají vás sabotující vzorce, a to ve všech úrovních vašeho života. Jste v roli oběti, kritiky a nedostatečnosti. Podléháte nespokojenosti a frustraci a točíte se v kruhu pochybností, viny a obviňování. A ve svém kolečku vnitřní nedostatečnosti trpíte také vnějším nedostatkem – přátel, zábavy, radosti, zdraví, času a financí.


Chybí vám energie, jste vyčerpaná, protože jste odpojená od svého zdroje – jako byste byla vytažená ze zásuvky.


Poznáváte se trochu, nebo trochu víc?


Vždycky můžete převzít zodpovědnost a naučit rozhodovat jinak než doposud.
A znovu si stoupnout do proudu své životní energie.


Velmi ráda vás v tom podpořím mojí službou.


Pochopením vašeho hlavního daru začíná vaše cesta k souladu se sebou a cesta života v hojnosti a naplnění. Jedině souladem se svými dary jste totiž ve spojení s vesmírem a jeho hojností a hojností se sama stáváte a více hojnosti si do života přitahujete.


Vaším prvním úkolem je tedy pochopit svůj hlavní dar a přivítat ho ve svém životě.


Touto službou jsem individuálně provedla již přes 100 klientek. A věřte mi, vždycky existuje cesta, jak se posunout do většího souladu se svou životní energií, místo toho, abychom automaticky jednaly v rozporu se sebou, se svými zájmy a taky s tím, co nás přesahuje a kam všichni směřujeme (jak jsme byly doteď naučené).


Propojte se se svou opravdovou podstatou a stoupněte si do proudu životní síly a energie.


Pojďte poznat své Dary duše.


Cena za službu 4800,-


Jste připravená?

 

 Jak služba probíhá?

 

Jsem vyškolený praktik s certifikací na provádění této spirituální služby. Do objednávkového formuláře mi zadáte potřebné údaje, které budu potřebovat, abych se mohla s vaší duší spojit. 

 

Informace o vaší duši načtu z akášických záznamů, z páté dimenze, do které mám přístup a umím v ní číst. Následně si domluvíme videohovor přes platformu Zoom, na kterém vám tyto informace předám pochopitelnou a zcela praktickou formou. Budu vám klást koučovací otázky a podpořím váš zážitek poznání své duše velmi cennými AHA momenty, na které jen tak nezapomenete a budete se k nim ještě dlouho vracet. 

 

Bude k vám promlouvat přímo vaše duše. 

 

Náš hovor bude nahrávaný a pošlu vám záznam, abyste se mohla k těmto informacím kdykoliv vracet. 

 

Je důležité informace z této služby uchopit prakticky a následně jít do smysluplné akce. Jedině tehdy můžete začít vaši hlubokou vnitřní transformaci. Samotná informace totiž nic nezmění.

 

Po čtrnácti dnech od předání služby získáte ještě návaznou 30minutovou telefonickou konzultaci, kde odpovím na vše, co vás k tématu napadne a podpořím vás v procesu sebepoznání a transformace.

Mám dar Lásky a vidím to nejlepší a nejkrásnější v Tobě.

Jen potřebuješ bezpečný prostor a maximální důvěru – v SEBE, ve svou dokonalost.

Umět se ptát a umět se spojit.

Získat odpověď a udělat správné rozhodnutí.

Máte odvahu?

Již delší dobu mě lákalo využít Zdeňky nabídku na DARY A PŮVOD DUŠE. Nevěděla jsem co čekat a neměla jsem ani nějaký jasný záměr, spíš to byla zvědavost. Teď jsem ráda, že jsem do toho šla.

Zdeňka mi potvrdila mé dary, které jsem tušila a tím mě ujistila, že profesní cesta, kterou jsem si vybrala, je pro mě ta pravá. Zároveň mi ale ukázala negativa, která mohu pociťovat, pokud nebudu se svými dary v souladu. Díky tomu vím, na co si dát pozor a co mi bere energii. Velkým aha momentem bylo zjištění, že má duše má silný vztah k Zemi. Uvědomila jsem si tím, že mé spojení s přírodou je velmi silné a je to můj dobíječ energii. Bohužel jsem na to v poslední době zapomněla.

Jsem ráda, že mi to Zdeňka připomněla a já mohu začít dobíjet svou energii způsobem, který je pro mne přirozený. Místo abych zkoušela poučky, které nejsou pro mou duši vhodné (a já se vždy divila, proč mi to nefunguje). Fakt nechápu, Zdeni, jak to děláš, ale sedí to perfektně.

Lucie Mužíková

webařka, virtuální asistentka, https://muzikovalucie.cz/

Už na základní škole jsem věděla, že marketing a prodej jsou mojí součástí mysli i srdce a chci se tomu věnovat profesionálně a být v tom dobrá. To se mi i splnilo. Dary duše, jak jsou prezentovány, mě lákaly a tak jsem se chtěla dozvědět víc. A to se podařilo. Zoom call se Zdeňkou byl velmi příjemný. Zdeňka byla jako vždy bezvadně připravená a hezky mi vysvětlila, jak Dary duše fungují, jaký je za tím princip. Potvrdilo se mi, že můj hlavní dar je KOMUNIKACE. Ale zde to nekončilo. Zdeňka vysvětlí i co se nám v životě děje, když hlavní dar nevyužíváme. A tam dojdete k velkému prozření, najednou vám naskakují všechny ty situace, kdy jste opravdu popřela svůj dar a co to způsobilo. Proč tam ten svůj dar nepoužívám? Najednou nalézáte odpovědi a už víte, že stojí za to, svůj hlavní dar neopomíjet. Druhý můj dar PRAVDA se krásně snoubí s tou komunikací a vzešlo z toho i BULLSHIT RADAR, kterého mám rozhodně využívat, neb zcela jasně vidím BULLSHIT i tam, kde ho prý ostatní nevidí. Já ho do teď moc nekomunikovala, myslela jsem, že tu pravdu a lež vidí i všichni ostatní. Zdeňkou jsem byla povzbuzována, že to tak opravdu nemají všichni a mám rozhodně využívat svých darů naplno. A třetí stále výrazně zastoupený dar je MANIFESTACE. Tak já už na nic nebudu čekat, pochybovat, ale budu KONAT, KOMUNIKOVAT a za PRAVDOU stát. To je úlevné a povzbuzující. Vycházet se svých darů a nepopírat je. Dary duše od Zdeňky vám dobijí baterky a posvítí na schované situace ve vašem životě, které vám odebírají energii, neb jdete proti svým darům. Pomohou vám se narovnat a jít si za tím, k čemu jste byly stvořené. Zdeni, děkuji.

Hana Kyselá

Strategický marketing, #nočnímarkeťačka

Díky práci na sobě a otevření toho, co jsem už dávno podvědomě věděla právě Zdenkou, dostal můj život zase jiný rozměr. V mém životě je pár záchytných „wooow“ záseků, které se mi vždy připomenou, když jde do tuhého. Nebo, když má dojít k převratu,změně. Namátkou Jana Eyrová, moje transformace mámy v porodech, objevení Duška a jeho čtyř dohod, obvjevení Duše Ká, Objevení Vojáčka, objevení knihy Já Jsem, a knihy Labyrint viny, přiznání si závislosti na alkoholu po problémy se zdravím, které mě zbrzdily a ukázaly mi jinou cestu, potraty mých dětí, tak moc jsem svou duši neslyšela, že jsem si tím vším musela tolikrát projít..no prostě, Zdenčin výklad Mojí duše je další z těch, které přidávám na seznam mezi nebem a zemí, který mě ovlivnil a posouvá dál, přelom, zrod mého nového já, pochopení co se děje a proč a jak to mohu změnit, přerušit to mé astrální putování se zlým koncem, vědomě se otevřít, NAJÍT SE A ZTRATIT VŠE. Být čistá. Děkuji

Ingrid Husáková

Návrhářka a tvůrkyně barefoot obuvi, www.zkama.cz

Ocenila jsem, že mi byl vyložen nejen hlavní dar, ale i můj druhý a třetí dar, které pro mě byly velkým překvapením. Dozvěděla jsem se mnoho informací a spousta věcí mi zaklapla. Informace, které mi Zdeňka předala, mě velmi uklidnily a potvrdily, že jdu po své cestě. Ocenila jsem i sdělení o negativní polaritě každého daru, díky kterým můžu být ještě více v souladu se svou duší.
Věřím, že tento výklad byl pro mě důležitou součástí mé transformační cesty a i velkým pomocníkem při mé seberealizaci. Oceňuji i poskytnutí záznamu a možnost vracení se ke konzultaci. Pokud chcete znát dary své duše, moc vám sezení se Zdeňkou doporučuji. 🙂
Elen Matěvosova

Life koučink & Mentoring, https://www.elena21.cz/

Zdravím a sdílím svoji zkušenost z Příběhu mojí duše se Zdeňkou. 🙂
Když jsem se do toho rozhodla jít, vlastně jsem netušila, jak to funguje a tak jsem byla sama zvědavá, jak rozhovor bude probíhat, a taky jestli Zdenčin výklad mojí duše bude opravdu „sedět“. Vždycky nějaký ten skepticismus, haha.
Nakonec jsem si uvědomila, že celou dobu opravdu mluvila o mém životě a na někoho jiného by to vůbec nemuselo sedět. Až mi to přišlo jako samozřejmost, že mluví o mě, …že jsem ani neměla potřebu to potvrzovat. Dary i bloky 100% seděly s tím, co u sebe vnímám a tím, že jsem to slyšela od Zdeňky tak, jak to podala, jsem si je dokázala o to více zvědomit.
Vyslovila třeba nějaké slovní spojení, z toho, co se jí u mé duše vyjevilo .. a já nahlédla na můj život a uvědomila si, že to tam opravdu s něčím souzní (hodně) a sama jsem to rozvinula a všimla si, že je to třeba něco, v čem tak trochu tápu a zároveň si toho moc nevšímám a přecházím to (a přitom to podprahově cítím a nejradši bych to změnila). A pro mě to bylo obohacující asi hlavně v tomto. Že jsem si díky tomu opravdu zvědomila opakující se vzorce v mém životě .. koukla jsem se na svůj život, různé situace shora a uvědomila si, že s tím mohu něco dělat. A tak jsem si po rozhovoru promluvila sama se sebou a dohodla se, co mohu dělat, abych rozvazovala ty uzlíčky, co mě tak tlačí a svírají. A cítila jsem ještě silnější důvěru v sebe sama, po tom, co jsem si vyslechla jakési „potvrzení“ darů, které v sobě sama cítím a třeba si v tom dostatečně nevěřím.
Za mě je Zdeňka opravdu člověk na tom pravém místě, podpoří vás, dodá důvěru a odvahu. Odlehčující pocit, že to zvládnete. Prostě takové to, když jde vidět, že člověk dělá to, co jej naplňuje, je v souhře, sám sebou a tam, kde má být. Potom to krásně funguje 🙂 tak, jak má.
Takže moc děkuju za tuto zkušenost a Příběh tvojí duše ráda doporučuju každému, koho osloví :))
Já jsem moc ráda, že jsem do toho šla. 🙏
Magda Šmídová

Studentka psychologie

Moc děkuji Zdeňce za zpracování a předání Příběhu Duše. Určitou dobou jsem propadávala pocitu, že nevím co mám dělat, že bych chtěla být prospěšná i pro ostatní a nevěděla jak to uchopit, hledala se, tápala. Příběh duše mě lákal a já hledala, kde bych se mohla dozvědět více. Díky konzultaci se Zdeňkou jsem si uvědomila a ujistila se, v čem spočívají moje dary, jaká je moje zodpovědnost. Už jsem netápala a najednou věděla, že to, co mě baví a naplňuje, jsou zároveň právě mé dary, kterými mohu obohatit i druhé.

Už dříve jsem na sobě začala pracovat a myslela jsem, měla jsem pocit, že svým způsobem vím, kde je problém. Díky Příběhu duše jsem zjistila, že jsem si daného problému – bloku sice byla částečně vědoma, ale dívala jsem se na něj z jiného úhlu, a tak mi podstata zůstávala skryta. Díky konzultaci jsem došla k porozumění a hodně se mi otevřely oči a ukázaly další možnosti. Proces se značně urychlil a spousta věcí mi začala dávat smysl. Najednou jsem si byla více vědoma, jaká rozhodnutí jsou v souladu a jaká ne. Velmi se mi ulevilo, získala jsem a upevnila si vědomí, že o svém životě opravdu rozhoduji já sama a vždy mám možnost volby a i kdybych někdy zaškobrtla, tak vždy existuje další pokračování Cesty, které může být a je v mé režii smile

Určitě vřele doporučuji. Děkuji, děkuji, děkuji.

Alena Ševčíková

Tvůrkyně na mateřské dovolené

Moc děkuji za milé setkání a vyložení mých darů duše. Ocenila jsem, že mi byl vyložen nejen hlavní dar, ale i můj druhý a třetí dar, které pro mě byly velkým překvapením.
Dozvěděla jsem se mnoho informací a spousta věcí mi zaklapla. Informace, které mi Zdeňka předala, mě velmi uklidnily a potvrdily, že jdu po své cestě. Ocenila jsem i sdělení o negativní polaritě každého daru, díky kterým můžu být ještě více v souladu se svou duší.
Věřím, že tento výklad byl pro mě důležitou součástí mé transformační cesty a i velkým pomocníkem při mé seberealizaci. Oceňuji i poskytnutí záznamu a možnost vracení se ke konzultaci. Pokud chcete znát dary své duše, moc vám sezení se Zdeňkou doporučuji.
Elen Matěvosová

Koučka, www.elena21.cz

Čaute děcka, chcela bych vám řéct neco k darom duše od Zdeničky…
Chodila sem kolem teho nejaký ten pátek a pořád sem špekulovala, či do teho mám jít, nebo né.
No, ked sem narazila tady na její nabídku, už sem neváhala ani minutu. Žit v souladu se sfojů dušů je asi to najvíc, co pro sebja možeme udělat ❤.
Při předávání darů sem měla milion AHA. Zjistila sem, že je hodně na čem pracovat, ale aj že negde už su krásně na sfojí cestě a je to cítit, páč tam to prostě krásně plyne.
Zdeňku bych doporučila každému, neboť je opravdu profík. Krásně během hodinky fšecko vysfjetlila, popsala, přiblížila, navedla na cestu… Takže gdo váháte, už neváhajte 😁.
Lenka Uhrová

Byznys bez hranic, https://lenkauhrova.cz/

Nevím, kolik z vás o tom přemýšlí, ale neváhejte, pokud se chcete přiblížit sami sobě. Po načtení jsem zjistila, proč… Proč se chovám tak a ne jinak. Proč mi některé věci nefungují a ani fungovat nemůžou. Proč mi naopak určité věci přijdou důležité, i když druzí se jimi nezaobiraji… Pro mě moc přínosná poznání a hodinový rozhovor se Zdeňkou utekl jako voda ❤ navíc vám přijde záznam vašeho rozhovoru, takže se k němu můžete vracet 👍

Veronika Rusinko

Tvůrkyně na mateřské dovolené

Příběh duše je potřebný prakticky pro každého, kdo se nějakým způsobem hledá. Jedná se o velmi hluboké poznání, někdy i dávno zapomenutého (či jinak potlačeného), sebe sama. Já jsem byla dlouho zaseknutá ve fázi, že jsem věděla „co“ a nevěděla jsem „jak“. Vnímám tuto vysoce vibrační službu jako takové něžné, ale zároveň důrazné popostrčení na své transformační cestě. Nejde jen o nějaký suchý výklad. Jedná se o velmi příjemný rozhovor, ve kterém jsem se – prostřednictvím dobře mířených otázek, které se mnou prostě zarezonovaly (je to taky moje duše, tak bodejť by ne) – přiměla k tomu, nahlédnout na některé věci zase jiným úhlem pohledu. Byl to rozhovor plný AHA momentů, se kterými, pokud jsou nevyhovující, nelze udělat nic jednoduššího, než přetvořit to, k čemu se vztahovaly, pro vlastní prospěch. Zjistila jsem zde, jaké mám dary duše, jak s nimi pracovat, abych byla naplněna a energie se mi vracela zpět. Byla jsem také upozorněna na to, co dělat nemám a čeho se dokonce úplně vyvarovat. Bylo mi řečeno, kým vlastně jsem na úrovni duše, jaké to přináší benefity a co mě naopak úplně devastuje. Bylo mi jemně naznačeno, abych se nelimitovala jen svou stávající prací, ale otevřela se všem jiným možným formám a způsobům použití mých darů (ano, mám 2 hlavní dary – Božskou lásku a léčení a Božskou komunikaci, sebevyjádření). Pravdou je, že komunikace, potažmo psaní jako takové, které mě provází celým životem, jsem začala brát jako takovou automatickou věc, kterou použiji, když potřebuji, ale že by mě mohlo ještě nějak jinak ŽIVIT, to by mě vůbec nenapadlo!
S čím pracuji v posledních dnech velmi intenzivně, je odbourávání karmické zátěže z jednoho z minulých životů – omlouvání si neomluvitelného – o které jsem se dozvěděla taktéž v tomto Příběhu. Stalo se mým velkým tématem. Postupně si zvědomuji, jak VELMI jsem tolerantní a postupně své omluvné postoje přetvářím. Je velmi dobré, že Zdeňka tento můj Příběh duše nahrála na video, díky tomu se mohu k tomuto rozhovoru stále vracet a objevovat samu sebe, protože na mě pokaždé zapůsobí něco jiného. Určitě jsme spolu tento rozhovor nevedly naposledy a hodlám jej po nějakém čase zopakovat, abych zjistila, kam se má duše, na své spirituální cestě, posunula. Zdeni, (zase) díky, díky, díky!
Irena Brázdilová

Dotační manažerka

Musím přiznat, že když mi Zdeňka můj příběh vyprávěla, postupně na mě padal jakýsi splín. Téměř vše se mnou rezovalo a dávalo mi to smysl, viděla jsem se i v tom, co mě ovlivňuje z minulého života. Říkala jsem si, že bude velká práce změnit tolik věcí, abych žila v souladu se svou duší. Když jsem se Zdenči s mými obavami svěřila, perfektně mě podpořila, vysvětlila, co mi unikalo a ukázala i další pohledy, aby se splín mohl rozplynout a já naopak uviděla, co všechno mi mohou přinést drobné změny v mém každodenním životě. Jsem velmi vděčná, že jsem se Zdeňkou mohla začít spolupracovat a vyslechnout i tak inspirativní záležitost, jakou Příběh duše bezesporu je ♥️

Ivana Lacková

Tvůrkyně na mateřské dovolené

Zdeňčin Příběh mojí duše mi krásně zapadl do mého současného sebe-směřování. Dozvěděla jsem se podstatné informace o svých darech a talentech, které mohu dále rozvíjet a předávat světu ☺️. Zároveň znám i informace o svých blocích, které mohu rozpouštět, dostala jsem i praktické cvičení, jak na tom mohu pracovat. 🙏🏼
Zdeňka mi srozumitelně předala všechny informace a po rozhovoru mi vhodnými otázkami pomohla rozklíčovat, jak se mi bloky projevují v životě, na co konkrétního se mohu zaměřit a na co si dát pozor. ✨ Zároveň mě podpořila v mém současném směřování, které je v souladu s mojí duší, juchů ❤️. Příběh duše moc doporučuju, je to hezké nahlédnutí do našeho nitra.
Adéla Amritpuri Sukupová

Průvodkyně ženy

S příběhem mé duše, kterou pro mě Zdeňka připravila, vstoupila do mého života jistá úleva. Častá dobře míněná rada: „Buď tím, kým jsi,“ mě osobně v celé své ženské proměnlivosti akorát provokovala. 😊 Informace, které mi Zdeňka předložila v hodinovém povídání však perfektně zapadly do skládanky mého sebepoznávání. Konečně jsem pochopila, co mě nejvíce vyčerpává, dalo by se opravdu říct: „v čem je zakopaný pes“ v několika oblastech mého života. S radostí jsem přijala i to, co jsem považovala za méněhodnotné a brzdící v růstu, jako svůj dar a snad i lék pro duši. Doporučuji všem, kteří jako já cítí, že nejsou někde se sebou v souladu.

Romana Drongová

Projektování zahrad a realizace

Objednávka služby DARY DUŠE