Klíč ke šťastnému na naplněnému životu je klidná a vyladěná mysl

Vytrénuj si mysl, aby pracovala pro tebe

Vstup do programu Mental Fitness a staň se součástí společenství 500 000+ lidí po celém světě, kteří už myslí pozitivně.

Nejspíš už jsi taky někdy slyšela svůj vnitřní hlas, který:

Zpochybňuje každé tvoje rozhodnutí, shazuje názory a dusí tě silnou kritikou.

Každý den poukazuje na tvé slabé stránky a na to, jak jsi neschopná.

Nedovolí ti radovat se z úspěchu, protože vždy najde na tvém výkonu nějakou chybu.

Mysl je naším nejlepším přítelem, ale umí být zároveň tím nejhorším nepřítelem. 

Je smutnou pravdou, že jen 20 % lidí dosáhne svého plného potenciálu a cítí se ve svém životě skutečně spokojeně a naplněně.

Ty jsi teď pravděpodobně v té druhé skupině nespokojených, unavených a naštvaných…

Odehrává se v tobě každodenní boj a ty víš, že:

se potřebuješ zastavit. Nadechnout se. > Ale místo toho si vytváříš práci pro práci, abys nemusela čelit realitě, která se ti nelíbí a nenaplňuje tě.

perfekcionismus není ctnost a že ti pěkně škodí. > Přesto ladíš vše do nejtitěrnějšího detailu, protože si zkrátka nemůžeš pomoci.

když nejdříve obstaráš všechny okolo, nezbyde čas na tebe, tvé záliby, tvé podnikání, tvůj odpočinek. > A přitom každý den končí stejně – uléháš vyčerpaná a naštvaná, že jsi na sebe opět zapomněla.

bys měla udělat tu jednu věc, co ti čeří nervy. > A místo toho ji suneš před sebou, protože se bojíš, že to bude nepříjemné, a doufáš, že se to „samo“ vyřeší.

proto, abys byla spokojená, nemusíš být ve všem za každou cenu nejlepší. > Ale i tak cílíš na premiantku, povýšení do 3 měsíců a matku roku.

děti, partner i kolegové v práci to bez tebe zvládnou. > Jenže i tak jim pravidelně dáváš dobré rady a kontroluješ, jestli vše splnili do puntíku. 

NEVYČÍTEJ SI TO.

Aby nás naše mysl ochránila, udělá vše proto, abys na svém chování raději nic neměnila. A ty se tak točíš v bludném kruhu.

Chceš, aby ti konečně přestala házet klacky pod nohy?

V Mental Fitness dostaneš toxické rady svého kritika pod kontrolu

Už žádný další kurz, který skončí v šuplíku nevyužitý nebo bez efektu! Ale ověřený trénink se 4 složkami:

DENNÍ TRÉNINK

15 minut denně

Několik krátkých a velmi relaxačních cvičení denně v rozmezí 10s – 3 minuty. Díky appce to bude zábava a nezapomeneš.

SKUPINOVÝ KOUČINK

1,5 hodina týdně

Koučink, sdílení a sesterská podpora v uzavřeném kruhu max. osmi žen. Navečer pravidelně vždy v neděli nebo v pondělí.

TEORIE & MĚŘITELNÉ VÝSLEDKY

30 minut týdně

Dostaneš teorii k pochopení principů Pozitivní Inteligence v praxi. Výsledky na sobě pocítíš už po prvním týdnu a díky appce si své pokroky i zaznamenáš.

VIZUALIZACE

20 minut týdně

Každý týden jedna vizualizace, díky které ještě lépe pochopíš své emoce, rozpoznáš sabotéry a napojíš se na svoji moudrost.

K tomu

Získáš aplikaci do mobilu (s použitím i v PC) s teoriemi a cvičeními pro tvou denní praxi.

Appka je v angličtině, takže si ji navíc i procvičíš. Pokud angličtinu tak dobře neovládáš, dostaneš přístup k českým překladům.

Intenzivně tě podpořím v úzkém kruhu žen.

Budeme ve spojení i na chatu.

Každý týden se zaměříš na dílčí cíl.

Aby byl trénink maximálně účinný, jednou týdně se setkáme na skupinovém koučinku, který povedu, určíme si fokus týdne a motivujeme se navzájem.

Začneš sklízet ovoce své usilovné práce a více si užívat čas pro sebe a rodinu.

„Získala jsem zpátky energii a našla čas, který se ztrácel kdoví kde.“

Zvědomila jsem si, jak můžu každý den zpomalit a přitom stihnout víc. Naučila jsem se stresové situace zvládat s mnohem větším klidem a dokonce si užila prodejní kampaň, kterou jsem během tréninku absolvovala.“

Petra Vicková

copymentorka

„Chtěla jsem žít motto: „Spokojená maminka, spokojená rodinka.“

Co se změnilo od vstupu do tréninku? Přestala jsem se stydět za své slzy a zavírat se před ostatními. Začala jsem se cítit velmi dobře jak na duši, tak na těle, a dostala jsem odvahu zeptat se na cokoliv nebo otevřeně vyjádřit své potřeby.

Jana Švarcová

maminka na rodičovské

Co všechno se ve tvém životě změní 

když dáš tréninku svou plnou pozornost?

Vycvičíš si mysl, abys zvládala snadněji překážky, kterým čelíš, ať už je to schůzka s novým klientem nebo dopravení dětí do školky včas.

Vytvoříš si jednoduché a příjemné zvyky a rutiny, které tě podpoří v překonávání stresu a nepříjemných pocitů.

Osvojíš si techniky, díky kterým se staneš lídrem v podnikání, zaměstnání, nebo životě. Tyto techniky používají k růstu a vedení špičkoví sportovci a CEO po celém světě. 

Tvá mysl se stane tvým spolehlivým pomocníkem.

1. týden: naučíš se zastavit a začneš posilovat svoji sebekontrolu

2. týden: oslabíš svého hlavního sabotéra – soudce

3. týden: oslabíš dalšího vnitřního sabotéra – soudcova pomocníka

4. týden: poznáš hlavní principy a perspektivu své vnitřní moudrosti

5. týden: pomocí své moudrosti probudíš sebelásku a uzdravíš svůj vztah k sobě

6. týden: pochopíš další užitečné dary tvojí moudrosti, získáš fokus, naučíš se řešit konflikt

7. týden: bonusový týden – praktické tipy, jak využívat pozitivní inteligenci v životě i práci

A jestli ti teď tvůj vnitřní kritik našeptává, že ti to stejně nepomůže, pak ho na chvíli utiš a tohle si přečti

Naše mysl potřebuje stejný trénink jako naše fyzické tělo. Bez tréninku se nevybrousí a nevytvaruje do požadovaných tvarů. Ano, tvůj trénink nikdy nekončí. I naše mysl totiž zažívá jojo efekt bez konzistentní práce.

Proto svou mysl potřebuješ stále trénovat, aby se nevracela do starých vyjetých kolejí. Dobrou zprávou je, že v tomto programu si během 7 týdnů vybuduješ návyk, který když si udržíš, budeš si pravidelně navyšovat svůj pocit štěstí a opravdu pociťovat vnitřní naplnění.

Klíč ke šťastnému a naplněnému životu je klidná a vyladěná mysl.

Nauč se s ní pracovat a začni si plnit své sny! Přestaň se sabotovat.  

Do tréninku vstupují ženy, které objektivně mají všechno, po čem kdy toužily – rodinu, krásné místo k žití, slibnou práci nebo podnikání, které si vybraly. Přesto nejsou šťastné. Máš to tak taky a ptáš se proč?

Máš-li teď sabotérů plnou hlavu, nebudeš  šťastná a spokojená, až dosáhneš dalšího úspěchu v řadě. Euforie naplnění se zkrátka nedostaví, protože budeš mít díky silné vnitřní kritice pocit, že jsi po cestě selhala. Cílem není dosáhnout úspěchu, ale cítit se úspěšně už teď. Na své cestě. 

Jdeš to změnit ještě dnes?

A co absolventky tréninku?

Zažily tyto cenné AHA

Jsem velmi vděčná, že jsem mohla projít programem Mental Fitnes ze Zdeňkou, který mi objasnil proč jsem se někdy chovala tak negativně. Pochopila jsem, jak moc nás mohou ovlivňovat naši sabotéři, jak fungují v našem mozku a jak sami můžeme přepsat tyto nezdravé vzorce a probudit naši vnitřní moudrost. Vnést vědomí do svých vlastních omezení a dostat návod k tomu, jak žít opravdu šťastně, je pro mě velmi osvobozující. To vše s laskavou podporou Zdenky a její 100% pozorností, které nic důležitého neuteče. Doporučuji tento program dál i svým klientkám. Pozitivní inteligence by se měla učit na školách.

Argyro Orea Leman

holistická terapeutka, https://argyro.cz/

Milé ženy, rozhodnutí vstoupit do tréninku Mental Fitness patří k těm nejlepším v mém životě. Ani nevím, co mě v té záplavě nejrůznějších seberozvojových nabídek přítáhlo právě ke Zdeňce, asi jsem poslechla svou intuici, která mi neomylně dávala najevo, že to je ONO. A ono vážně je 🙂.

Jsem Zdeňce velmi vděčná, že šíří a neúnavně propaguje ucelený systém pozitivní inteligence v našich končinách. Je vystavěný na pevných vědeckých základech, skvěle propracovaný a neuvěřitelně efektivní. A hlavně naprosto přirozeně využitelný v každodenní praxi. Mám za sebou různé seberozvojové kurzy, některé se osvědčily více, jiné méně, ovšem po čase jsem se vrátila víceméně do starých kolejí. Troufám si tvrdit, že trénink MF vás do starých kolejí vrátit nenechá. Za mě: už nemusím nic hledat, klíč k vyrovnanému a spokojenému životu už mám.

Samozřejmě se po 7 týdnech asi nebudete už jen vznášet na růžovém obláčku, ale budou chvíle, kdy k tomu nebudete mít daleko :-). Sama na sobě cítím, že dokážu rozpoznat, kdy jsem v moci svých sabotérů a hlavně vím, co dělat, abych se z jejich moci konstruktivně vymanila.

Nepotřebujete složitě a bolavě procházet momenty z dětství a zbytečně setrvávat v minulosti, aby se vám do života vrátila lehkost a radost. Stačí si zvědomit, co se děje, kdo vás ovládá a pomocí jednoduchých technik se vrátit do svého středu. A to prostě chcete 🙂. Díky Zdeni.

Barbora Bažilová

učitelka

Před vstupem do Mental Fitness jsem mívala období, kdy jsem se cítila smutná nebo jsem se příliš kritizovala a soudila. V kurzu jsem se pak dozvěděla, jaké jsou principy našich myšlenek a emocí. Naučila jsem se různé techniky, cvičení a vizualizace, které mi pomohly nesetrvávat v negativních emocích, ale nahradit je emocemi kladnými. Nyní vím, že se můžu rozhodnout, jak se chci cítit a podle toho jednám.
Moc mi to pomohlo, nyní už v takové míře nekritizuji a nesoudím jak sebe, tak své okolí.
Uvítala jsem, že součástí kurzu byla i hodina individuálního koučinku, kde jsem si mohla zvolit své téma. Využila jsem i možnost načtení Darů duše. Mnohému v životě jsem porozuměla i z tohoto úhlu. Trénink Mental Fitness bych doporučila každému, kdo nechce setrvávat ve svých negativních emocích, ale chce si sám rozhodovat o tom, jak se bude v dané chvíli cítit. Součástí kurzu bylo i každý týden setkání na ZOOMu, kde jsme probíraly téma daného týdne. Sešla se nás bezva parta žen, které jsme se krásně doplňovaly ve svých zkušenostech a prožitcích. Zdeni, moc děkuji za celý kurz 🙂
Dagmar Popelková

Poradenství-šperky, www.dagmarpopelkova.cz

Od doby, co se znám s Tebou, Zdeni, a co jsem začala na sebe, na své okolí i situace nahlížet z jiné perspektivy, je pro mne život snadnější, klidnější, pohodovější… Díky Tobě a Mental Fitness programu je mi prostě krásněji 💛🙏💫.
Jakoby mi zacvakaly další puzzlíky do skládačky jménem „život v souladu“🙏…se sebou, vnitřním klidem či moudrostí, v napojení na sebe sama a vyšší Já, které často překřikují různí sabotéři, převzaté vzorce chování, naučené smyčky v chování, které neustále opakujeme, a které mnohdy negativně ovlivňují naše životy a životní situace.
Po absolvování Mental Fitness tréninku je mi skutečně tak nějak lehčeji. Nejvíce si to uvědomuji v situacích, kdy jsem dřív dokázala vypěnit nebo se zbytečně vytočit. Díky tréninku se dovedu v takových situacích zklidnit a řešit je z nadhledu – ve větším klidu a pochopení…
Už mě jen tak něco nepřivede k nepříjemným emocím a když už, tak se s nimi dovedu velmi rychle vypořádat 😍🙏 a „hodit se do pohody“ během krátké chvíle.
Vlastně se u mně hodně eliminovalo jakékoliv napětí a stresových situací je podstatně méně – ono jich v podstatě méně asi ani není, jen jsem změnila svůj postoj, jejich vnímání a reakce na ně. Fakt to jde! Děkuju za to, Zdeni 💛👏.
A pokud můžu, tak trénink doporučuji všem, Zdeňka má velký dar – dar empatického vedení, lidského přístupu a pochopení. Třešničkou na dortu našeho společného působení byly Dary duše, které, když jsme se Zdeni řešily, nestačila jsem zírat, jak to všechno sedí…. Že jsem si jen potvrdila to, co jsem už dlouho cítila a vnímala, že je MOJE 💫 a že jsem na správné cestě 🙏
Jestli někdo z vás váhá, tak vám program srdečně doporučuji – jděte do toho❣️ Věřte, že toto je jeden z kurzů, který zužitkujete v životě osobním i profesním. Oceníte jej nejen vy samy, ale s jistotou úžasnou změnu pocítí vaši nejbližší, vaši klienti a celý svět 😉. Je to paráda, když během pár týdnů změníte nebo si odlehčíte od toho, co vám bránilo v klidnějším a pohodovějším životě dlouhé roky, možná celý život, možná i několik životů nazpět 😉.
Když si dovolíte změnu otisknout do svého každodenního života, vybudujete si nové, zdravější, návyky, pak ty staré začnou slábnout.
Děkuju Ti ze 💛, Zdeničko.
Magda Malá Ottová

autorka autentických webů, https://www.synergy-marketing.cz/

Byla jsem ve svém životě v bodě, kdy jsem si silně uvědomovala, že mi moje mysl podráží nohy a že to potřebuju změnit. A přesně o tom trénink je. Poznat, kde za naše kroky rozhodují naši sabotéři a jak s tím pracovat. Po tréninku nezůstal kámen na kameni. Přichází veliká uvědomění, proměňují se situace, daleko lépe vnímám „negativní“ situace, méně posuzuji sebe i ostatní a mám daleko více pochopení pro sebe sama. A co je hlavní, vedu k tomu i svoje děti.

Jana Bínová

fotografka

To nezvládneš, to nemůžeš. Nejsi dost dobrá. Tohle není dost. Dej si pozor. Tohle nedělej. To nestačí. Je to zbytečný. Nevyjde to, tak se ani nesnaž.

„ÁÁÁÁÁÁÁ, už dost!“ 🤯, řekla jsem si a vstoupila ke Zdeňce do tréninku Mental Fitness.

Věděla jsem totiž, že mě moje hlava limituje nejen v práci, ale i v osobním životě.

Vnitřní sabotéři mě provázeli na každém kroku a brali mi v životě to, díky čemu jsem šťastná. TO, díky čemu můžu každý den zářit, smát se a radovat.

DO TRÉNINKU JSEM VSTUPOVALA S OČEKÁVÁNÍM ZMĚNY

Chtěla jsem uklidnit ten chaos a naučit se vytvořit nadhledudržet klid i v kritických situací a držet si fokus na to, co je důležité.

SPLNILO SE MOJE OČEKÁVÁNÍ?

Zdaleka NE, trénink od Zdeňky moje očekávání totiž NESKUTEČNĚ předčil.

  • Začala jsem poznávat, co jde opravdu ze mě – z mojí jedinečnosti.
  • Zvědomila jsem si všechen ten balast, který jsem si v průběhu let nastřádala nebo vytvořila, a co mě stahoval dolů.
  • Postupně se učím převzít kontrolu na sebou, nad svým chováním k sobě i okolí, myšlením a prostě nad vším, co v životě dělám a tvořím.

VÝSLEDEK?

Po 7 týdnech plných uvědomění, velké transformace a práce na sobě, mi nenásilně a plynule přichází do života dlouho postrádaná radost, lehkost a já se čím dál víc navracím ke svému neustále smějícímu se dětskému JÁ.

Trénink mě navíc skvěle připravil na budoucí situace. Vím, že mě čeká ještě spoustu dřiny, ale konečně taky vím, jak s tím vším pracovat.

CopyHanka Grmelová

Copywriting, https://copyhanka.cz/

Získala jsem zpátky energii a našla čas, který se ztrácel kdo ví kde.

Do tréninku Mental Fitness jsem vstupovala s tím, že potřebuju do svého života zavést systém, nový zvyk, který mě naučí zastavovat se a dobíjet si pravidelně baterky. Ne tak, že mě zastaví nemoc nebo zachrání další kafe.

V tréninku jsem se naučila zastavovat, zvědomila si, jak můžu každý den zpomalit a přitom stihnout víc. Naučila jsem se stresové situace zvládat s mnohem větším klidem a dokonce si užila prodejní kampaň, kterou jsem během tréninku absolvovala. Před půl rokem pro mě nepředstavitelná věc.

Trénink bych doporučila všem, kteří si procházejí stresem, tlakem na sebe, cítí se z nějakého důvodu nekomfortně a chtějí to změnit.

Petra Vicková

Copymentoring, https://petravickova.cz/

Touto cestou chci moc poděkovat Zdeňce za její trénink Mental Fitness Pozitivní inteligence.
Bylo to moc zajímavé, poznávat se více do hloubky, své sabotéry a učit se s nimi pracovat. Zdeňča nás krásně a příjemně provázela, měla skvělé koučovací otázky, které mě vždy navedly na další uvědomění a aha momenty a jsem moc ráda, že jsem do toho šla.
Teď už vím, kdy se mě snaží určitý sabotér ovládat a mnohem častěji to rozpoznám a lépe to zpracovávám. Chodím méně do vzteku a afektu, což je u mě nerváka velky pokrok.
Zdeni, moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených účastníků tohoto velmi zajímavého tréninku.
Eva Miždal Kamasová

Tradiční Čínská Medicína

Mám volbu nepodlehnout dramatu.
Zdeňčin trénink mental fitness je skvělý – jednoduché a časově nenáročné techniky a tak nesmírně funkční.
I když umím meditovat a spoustu různých technik, tak jednoduchost a funkčnost a možnost zařazovat techniky úplně v pohodě do běžného života a v mém případě hodně akčního, mě okouzlila.
Tolik aha momentu…
Poznat své sabotéry a pochopit je ve svém nastavení.
Pochopit, kdy se sabotér objevuje a jakým způsobem se projevuje.
Uvědomit si ten pocit, kdy se mě snaží ovlivnit a tím pádem mít VOLBU ho neposlechnout, neskočit mu na to😉. Nepodlehnout dramatu, osvobodit se a dovolit sama sobě, aby mi bylo dobře, ten pocit štěstí a možnosti rozhodnout se, pocit svobody.
Poznat kdy ke mě promlouvá moudrost, a kdy sabotér, je pro mě zcela zásadní. Moc děkuju Zdeni ❤🙂
Eva Marešová

Vědomý tanec, numerologie, výklad snů

 

O vnitřním kritikovi a dalších sabotérech jsem už slyšela, ale teprve díky tréninku Mental Fitness jsem je konečně poznala. Uvědomila jsem si v každodenních situacích, že spousta mých myšlenek a pocitů nejsou moje. A díky jednoduchému návodu to můžu změnit.

Na konci šestitýdenního tréninku jsem schopná se napojit sama na sebe, přestat se neustále pranýřovat za své „chyby“. Jsem mnohem více  spokojená a sama sebou. 
Jsem laskavější k sobě i ke svému okolí.

Na tréninku hodně oceňuji skupinovou podporu – od ostatních na cestě a samozřejmě od Zdeňky. Pravidelné pondělní koučinky bývají skvělé a umocňují posun.
Julie Válková

Marketing - Mentoring & Networking

Z tréninku si odnáším úžasné uvědomění, že nejsem definovaná svými strachy a obavami, a naopak daleko lépe zvládám napojit se sama na sebe, svůj střed, svou mysl i pocity a daleko svobodněji se rozhodovat, co a jak chci doopravdy dělat.

Tereza Tučková

Marketing a copywriting

Díky tréninku jsem se naučila odstoupit od problému a uvědomit si, že si můžu vybrat jinou cestu, než na jakou jsem byla zvyklá doposud, když jsem jela „na automat“.

Velmi přínosné pro mě bylo uvědomit si, že jsem se cestu sabotérů naučila jako dítě, že to v té době bylo pro mě důležité a funkční, a že nyní je čas zavést nové postupy. Naučila jsem se rozpoznávat chvíle, kdy jednám z pozice ega/sabotéra, tyto chvíle identifikovat a přetvořit tak, abych jednala z pozice, ze které opravdu jednat chci.

Trénink bych doporučila každému, kdo na sobě chce pracovat a posunout se v životě. Je pěkné, že je trénink zaměřen i na rozumovou stránku věci a na své si tak přijdou jak ty emotivnější, tak ty racionálnější typy lidí.

Marie Imrichová

Obchodní zástupce, Marketing

Samotný trénink mi pomohl potlačit mé strachy, mé výmluvy, proč nedělat to, co jsem cítila, že bych chtěla. A díky tomuto tréninku začínám pomalu rozjíždět svůj nový projekt.

Líbilo se mi, že informace v tréninku jsou podány v krátkých a výstižných videích, takže jsem nemusela trávit hodiny studiem. A samotné techniky nezaberou moc času, takže se dají krásně zvládnout i v hodně nabitém programu!

Rozhodně vám trénink můžu doporučit pokud neustále odkládáte úkoly, nedotahujete věci do konce nebo pokud vám váš strach nedovolí s něčím novým vůbec začít.

Iveta Nejezchlebová

Autorka sebeláskových diářů

Díky tréninku jsem přeskládala své priority.

Trénink mě moc bavil, je velmi systematický a promyšlený. Doporučila bych ho každému, kdo se chce míň mračit a víc usmívat, kdo se chce o sobě dozvědět něco zajímavého a nebýt na ta zjištění sám. Každému, kdo chce mít víc porozumění pro sebe a ostatní.

Díky tréninku jsem se aktivně zamyslela nad tím, proč věci dělám, proč jsem neustále zaplavená v množství aktivit a kroužků. Zjistila jsem, že můj čas ovládají mí sabotéři.

Našla jsem cestu, jak tento přístup opustit, a konečně mám mnohem více času na to nejdůležitější.

Kateřina Pražáková

certifikovaná chůva

Tento trénink je pro mě další díl do skládačky mojí transformace, kterou procházím.

Díky němu mnohem více rozumím svým emočním výlevům, svým „sabotérům“, lépe se soustředím při různých činnostech, více se zaměřuji na sebe a na vlastní prožívání. Trénink bych doporučila všem, kterí chtějí pracovat na laskavé komunikaci jak s ostatními lidmi, tak sami se sebou. Všem, kdo chtějí lépe porozumět sami sobě i ostatním.

Lucie Tydláčková

Fotografka a tvůrkyně

Kdo tě tréninkem provede?

Jmenuji se Zdeňka Klímová, jsem trenérka Mental Fitness a Life koučka s akreditací na NLP techniky.

Pomáhám ženám nalézt sebe a své ztracené sebevědomí. Aby si začaly znovu věřit a plnily si své sny, které jednou měly a odložily. Všechny totiž můžeme žít svůj život ve spokojenosti a naplnění.

Když pochopíš, co se děje v tvé hlavě a oslabíš své vnitřní sabotéry, začneš tvořit z nádherných pozitivních emocí a napojíš se na vyšší inspiraci. 

Díky tomu dosáhneš toho, po čem tak toužíš – klidu, harmonie, rovnováhy i dostatku času na své já.

Máš k tréninku dotaz? Zavolej mi, nebo napiš SMS a já se ti ozvu zpátky, můj tel: +420 605 022 699. Vše ti ráda vysvětlím.

Zdeňka Klímová

Nepotřebuješ se měnit, ani se stávat někým lepším, dokonalejším. Úplně stačí, když si vzpomeneš na to, kým už dávno JSI. Pojď se rozpomenout!