Život je dar.
Pomůžu vám najít cestu, jak ho začít milovat

Jmenuji se Zdeňka, duchovním jménem Emiréa. Od malička jsem fascinovaná životem. Miluji les a vše živé. 

A dnes s mou rodinou žijeme v domečku u lesa na kraji města Blanska. Náhoda? Kdepak. To já si tenhle zázrak vytvořila, abych ho mohla žít.

Tady je můj příběh.

Zdeňka Klímová

Propojuji zdánlivě nepropojitelné

Jsem Life koučka, která spojuje duchovno se solidními vědeckými základy:

IKIGAI koučink, což je japonský koncept hledání smyslu života 

a spirituální službu Dary a původ duše.

Protože vše souvisí se vším. A právě tyto služby a přístupy se nádherně vzájemně doplňují a dávají mi opravdu hluboký smysl.

Jako vědkyně miluji objevování nových cest

Studovala jsem rostliny, hmyz, mykorrhizní houby a fungování těchto propletených ekosystémů – v Lednici, Nizozemí a JAR, Cambridge i ve Skotsku. Pochopila jsem, v jak dokonalém systému fungujeme, jak vše geniálně souvisí se vším a jak není možné změnit jedno, aniž by nepřišla reakce zpět.

Nepřestanu hledat cesty, jak se efektivně posouvat, růst a expandovat. Neustále zkoumám, jak celý proces (při zachování efektivity) zjednodušit. Díky tomuto přístupu vás maximálně podpořím na cestě hledání svého sebevědomí a spokojeného a naplněného života.

Jsem vytrvalá & cílevědomá žena, která ví, kam jde

V životě je důležité vědět, kdo vlastně jste a co chcete. Bez toho, abyste poznaly, co touží vaše duše prožívat v této zkušenosti, to nepůjde. Protože některé své aktuální sny jste převzaly z okolí nebo od společnosti.  

Pomohu vám objevit TO SVOJE, to v čem uvidíte obrovský smysl. A budete k nezastavení. Stejně jako se to stalo mně, kdy jsem po 5 letech na rodičáku našla téma svého podnikání a najednou to bylo.

NLP Kouč Zdeňka Klímová
NLP Kouč Zdeňka Klímová
Virtual Coach Zdeňka Klímová
Zdeňka Klímová
Zdeňka Klímová

Pozitivní Inteligence říká: „Jako první učiň sebe šťastnou. Z tohoto místa potom hledej cestu k naplnění“.

Pozitivní inteligence, která mě okouzlila a podle které momentálně koučuji, vychází z vědeckých výzkumů prováděných na 500 000+ účastnících po celém světě včetně top manažerů, vrcholových světových atletů a mnoha studentů. Výsledky těchto výzkumů jsou v naprostém souladu s východním spirituálním učením o tvorbě reality a manifestaci. A jsou také v maximálním souladu s japonským konceptem IKIGAI

Úspěchu můžeme dosáhnout i tak, že na sebe budeme tlačit – ale za úspěch dosažený touto cestou zaplatíme tvrdou daň, je totiž vždy na úkor našeho štěstí. Že nechcete, aby vám hlava bránila ve spokojenosti?

Tvořím své náhody a přitahuji zázraky

Když se podívám retrospektivně na svůj život, zažila jsem obrovské množství zvláštních a rozhodujících „náhod“. Až mě to přimělo uvěřit tomu, že si je sama vytvářím. A vykročila jsem těmto „náhodám“ naproti pomocí rituálů a další smysluplné akce.

Jaké zázraky jsem si přitáhla?

Jako studentka jsem chtěla cestovat a vůbec nevěděla, jak na to. A v zápětí se mi otevřely možnosti, že jsem si ještě mohla vybírat.

S bývalým partnerem jsem po třech letech neplodnosti otěhotněla.

Jako single matka jsem se rozhodla mít hodného a podporujícího muže (který bude mimo jiné dlouhovlasý, vysoký, přírodní typ, bude milovat osobní rozvoj, mít vlastní byt (protože i já jsem svůj byt měla) a bude se mnou chtít velkou rodinu) a ještě ten samý týden jsme si s mým nynějším manželem začali psát.

Náš první syn se narodil na den přesně dva roky po dceři. A náš druhý syn za další dva roky a pár týdnů.

Za dva roky našeho společného života jsme dostavěli dům u lesa a vytvořili našim dětem malebný domov v překrásné krajině. Přesně jak jsem si jako mladá studentka vždycky představovala.

Já v pár číslech

Odkoučovaných hodin individuálně 

500+

Odkoučovaných hodin skupinově

60+

Mojí službou (včetně workshopů a kurzů) prošlo

1100+ žen

1 manžel

3 děti

1 kólie

1 dům u lesa

Všechno ve své realitě, včetně všech náhod a zázraků si tvoříte vy samy.

Vše v našich životech vzniká dvakrát. Než cokoliv vytvoříme ve své realitě, nejprve to vytvoříme ve své představě. Jsme součástí nádherného Vesmíru, ve kterém vše podléhá spolehlivým zákonům. I vy se můžete naučit vědomě je využívat.

Mám dar Lásky a vidím to nejlepší a nejkrásnější ve vás

Jen potřebujete bezpečný prostor a maximální důvěru – v SEBE, ve svou dokonalost.

Umět se ptát a umět se spojit.

Získat odpověď a udělat správné rozhodnutí.

Máte odvahu začít si tvořit život, který doopravdy chcete žít? 

Rezervujte si nezávazný seznamovací hovor.