Příběh duše, Dary a původ duše

Chcete lépe poznat sama sebe a žít život v souladu s vaším vnitřním nastavením?

 

Vypracuji vám PŘÍBĚH DUŠE, pomocí kterého nahlédnete do své hluboké vnitřní podstaty, do svojí duše.

Popíšu vám podstatu hlavní energie, ze které byla vaše duše stvořená – DARY DUŠE.

Pomocí koučovacího rozhovoru, který s vámi povedu, si navíc konkrétně pojmenujete, zda jste ve svém životě v souladu sama se sebou.

Jemně vás navedu k zamyšlení nad tím, jaké konkrétní změny vás k souladu posunou. A sestavíte si seznam akčních kroků, které povedou k naplnění změn, po kterých toužíte.

Ve druhé části se podíváte do svých minulých životů. Tam jste si totiž možná vytvořila myšlenkový nebo emoční program, který je i dnes vaší karmou. Já vám pomůžu ji nejen pochopit, ale i změnit. 

Naše karma je naše chování. Když se opakovaně chováme škodlivě vůči nám samým, vytvoříme si energetický karmický zápis, který je naší součástí. Objevuje se opakovaně ve všech následných inkarnacích, až dokud jej neodstraníme. 

Pomocí Příběhu duše vám popíšu karmické bloky z vašich minulých životů a vysvětlím vám, jak vás tyto vzorce nevědomě ovlivňují i dnes. Společně tyto bloky energeticky vyčistíme a naplánujete si akční kroky, pomocí kterých, se ze svých škodlivých návyků vymaníte. 

Všechny kroky směřující k souladu s vaší duší vás odmění přílivem vesmírné energie – hojností všeho, co zrovna chcete a potřebujete: času, smysluplných vztahů, dětí, lásky, zdraví, peněz i vitální energie.

Informace o vaší duši načítám z Akáši, vesmírného googlu, a z těchto informací následně váš transformační Příběh duše sestavím. 

Během setkání vám vytvořím bezpečný prostor, ve kterém si uvědomíte souvislosti a změníte svůj pohled na sebe. Příběh duše předávám formou nahrávaného hodinového setkání na Zoomu, ke kterému se později můžete kdykoliv vracet. 

Spirituální balíček PŘÍBĚH DUŠE OBSAHUJE:

♥ Dary duše – popis energie vaší duše. Pokud jste s ní v souladu, jste zdroj, jste Vesmír, jste hojnost a žijete svoji Božskou podstatu.

♥ Další informace transformačního charakteru, které vychází z původu vaší duše a pomůžou vám pochopit, kým jste.

♥ Příběh vaší duše, který vám pomůže pochopit, co je vaše karma.

♥ Koučovací otázky, které vám pomohou pochopit svoji situaci a transformovat ji ve vaší fyzické realitě.

♥ Videozáznam, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit. 

Následná podpora: dvě koučovací a podpůrné setkání v délce 2*60minut. Díky těmto setkáním rozpustíte všechny vaše uvědomělé bloky, začnete měnit své myšlení i chování a započnete pozitivní změnu ve vašeho života. 

♥ Domácí úkoly, transformační nahrávky, je-li to třeba.

♥ Podporu a zodpovězení všech dotazů.

♥ Čistění vašich bloků ve vašem energetickém poli. 

PŘÍBĚH DUŠE NEOBSAHUJE:

X Změny vaší karmy – vaši karmu změní jedině vaše chování. V tom vás maximálně podpořím, ale zodpovědnost za výsledek nepřebírám. 

CENA:

Příběh duše – spirituální balíček tří online setkání (3*60min)      7200,- 

Dary a původ duše – spirituální služba jedno online setkání (60min)      2800,-

Jste připravená poznat svoji duši?

Díky práci na sobě a otevření toho, co jsem už dávno podvědomě věděla právě Zdenkou, dostal můj život zase jiný rozměr. V mém životě je pár záchytných „wooow“ záseků, které se mi vždy připomenou, když jde do tuhého. Nebo, když má dojít k převratu,změně. Namátkou Jana Eyrová, moje transformace mámy v porodech, objevení Duška a jeho čtyř dohod, obvjevení Duše Ká, Objevení Vojáčka, objevení knihy Já Jsem, a knihy Labyrint viny, přiznání si závislosti na alkoholu po problémy se zdravím, které mě zbrzdily a ukázaly mi jinou cestu, potraty mých dětí, tak moc jsem svou duši neslyšela, že jsem si tím vším musela tolikrát projít..no prostě, Zdenčin výklad Mojí duše je další z těch, které přidávám na seznam mezi nebem a zemí, který mě ovlivnil a posouvá dál, přelom, zrod mého nového já, pochopení co se děje a proč a jak to mohu změnit, přerušit to mé astrální putování se zlým koncem, vědomě se otevřít, NAJÍT SE A ZTRATIT VŠE. Být čistá. Děkuji

Ingrid Husáková

Návrhářka a tvůrkyně barefoot obuvi, www.zkama.cz

Zdravím a sdílím svoji zkušenost z Příběhu mojí duše se Zdeňkou. 🙂
Když jsem se do toho rozhodla jít, vlastně jsem netušila, jak to funguje a tak jsem byla sama zvědavá, jak rozhovor bude probíhat, a taky jestli Zdenčin výklad mojí duše bude opravdu „sedět“. Vždycky nějaký ten skepticismus, haha.
Nakonec jsem si uvědomila, že celou dobu opravdu mluvila o mém životě a na někoho jiného by to vůbec nemuselo sedět. Až mi to přišlo jako samozřejmost, že mluví o mě, …že jsem ani neměla potřebu to potvrzovat. Dary i bloky 100% seděly s tím, co u sebe vnímám a tím, že jsem to slyšela od Zdeňky tak, jak to podala, jsem si je dokázala o to více zvědomit.
Vyslovila třeba nějaké slovní spojení, z toho, co se jí u mé duše vyjevilo .. a já nahlédla na můj život a uvědomila si, že to tam opravdu s něčím souzní (hodně) a sama jsem to rozvinula a všimla si, že je to třeba něco, v čem tak trochu tápu a zároveň si toho moc nevšímám a přecházím to (a přitom to podprahově cítím a nejradši bych to změnila). A pro mě to bylo obohacující asi hlavně v tomto. Že jsem si díky tomu opravdu zvědomila opakující se vzorce v mém životě .. koukla jsem se na svůj život, různé situace shora a uvědomila si, že s tím mohu něco dělat. A tak jsem si po rozhovoru promluvila sama se sebou a dohodla se, co mohu dělat, abych rozvazovala ty uzlíčky, co mě tak tlačí a svírají. A cítila jsem ještě silnější důvěru v sebe sama, po tom, co jsem si vyslechla jakési „potvrzení“ darů, které v sobě sama cítím a třeba si v tom dostatečně nevěřím.
Za mě je Zdeňka opravdu člověk na tom pravém místě, podpoří vás, dodá důvěru a odvahu. Odlehčující pocit, že to zvládnete. Prostě takové to, když jde vidět, že člověk dělá to, co jej naplňuje, je v souhře, sám sebou a tam, kde má být. Potom to krásně funguje 🙂 tak, jak má.
Takže moc děkuju za tuto zkušenost a Příběh tvojí duše ráda doporučuju každému, koho osloví :))
Já jsem moc ráda, že jsem do toho šla. 🙏
Magda Šmídová

Studentka psychologie

Moc děkuji Zdeňce za zpracování a předání Příběhu Duše. Určitou dobou jsem propadávala pocitu, že nevím co mám dělat, že bych chtěla být prospěšná i pro ostatní a nevěděla jak to uchopit, hledala se, tápala. Příběh duše mě lákal a já hledala, kde bych se mohla dozvědět více. Díky konzultaci se Zdeňkou jsem si uvědomila a ujistila se, v čem spočívají moje dary, jaká je moje zodpovědnost. Už jsem netápala a najednou věděla, že to, co mě baví a naplňuje, jsou zároveň právě mé dary, kterými mohu obohatit i druhé.

Už dříve jsem na sobě začala pracovat a myslela jsem, měla jsem pocit, že svým způsobem vím, kde je problém. Díky Příběhu duše jsem zjistila, že jsem si daného problému – bloku sice byla částečně vědoma, ale dívala jsem se na něj z jiného úhlu, a tak mi podstata zůstávala skryta. Díky konzultaci jsem došla k porozumění a hodně se mi otevřely oči a ukázaly další možnosti. Proces se značně urychlil a spousta věcí mi začala dávat smysl. Najednou jsem si byla více vědoma, jaká rozhodnutí jsou v souladu a jaká ne. Velmi se mi ulevilo, získala jsem a upevnila si vědomí, že o svém životě opravdu rozhoduji já sama a vždy mám možnost volby a i kdybych někdy zaškobrtla, tak vždy existuje další pokračování Cesty, které může být a je v mé režii smile

Určitě vřele doporučuji. Děkuji, děkuji, děkuji.

Alena Ševčíková

Tvůrkyně na mateřské dovolené

Příběh duše je potřebný prakticky pro každého, kdo se nějakým způsobem hledá. Jedná se o velmi hluboké poznání, někdy i dávno zapomenutého (či jinak potlačeného), sebe sama. Já jsem byla dlouho zaseknutá ve fázi, že jsem věděla „co“ a nevěděla jsem „jak“. Vnímám tuto vysoce vibrační službu jako takové něžné, ale zároveň důrazné popostrčení na své transformační cestě. Nejde jen o nějaký suchý výklad. Jedná se o velmi příjemný rozhovor, ve kterém jsem se – prostřednictvím dobře mířených otázek, které se mnou prostě zarezonovaly (je to taky moje duše, tak bodejť by ne) – přiměla k tomu, nahlédnout na některé věci zase jiným úhlem pohledu. Byl to rozhovor plný AHA momentů, se kterými, pokud jsou nevyhovující, nelze udělat nic jednoduššího, než přetvořit to, k čemu se vztahovaly, pro vlastní prospěch. Zjistila jsem zde, jaké mám dary duše, jak s nimi pracovat, abych byla naplněna a energie se mi vracela zpět. Byla jsem také upozorněna na to, co dělat nemám a čeho se dokonce úplně vyvarovat. Bylo mi řečeno, kým vlastně jsem na úrovni duše, jaké to přináší benefity a co mě naopak úplně devastuje. Bylo mi jemně naznačeno, abych se nelimitovala jen svou stávající prací, ale otevřela se všem jiným možným formám a způsobům použití mých darů (ano, mám 2 hlavní dary – Božskou lásku a léčení a Božskou komunikaci, sebevyjádření). Pravdou je, že komunikace, potažmo psaní jako takové, které mě provází celým životem, jsem začala brát jako takovou automatickou věc, kterou použiji, když potřebuji, ale že by mě mohlo ještě nějak jinak ŽIVIT, to by mě vůbec nenapadlo!
S čím pracuji v posledních dnech velmi intenzivně, je odbourávání karmické zátěže z jednoho z minulých životů – omlouvání si neomluvitelného – o které jsem se dozvěděla taktéž v tomto Příběhu. Stalo se mým velkým tématem. Postupně si zvědomuji, jak VELMI jsem tolerantní a postupně své omluvné postoje přetvářím. Je velmi dobré, že Zdeňka tento můj Příběh duše nahrála na video, díky tomu se mohu k tomuto rozhovoru stále vracet a objevovat samu sebe, protože na mě pokaždé zapůsobí něco jiného. Určitě jsme spolu tento rozhovor nevedly naposledy a hodlám jej po nějakém čase zopakovat, abych zjistila, kam se má duše, na své spirituální cestě, posunula. Zdeni, (zase) díky, díky, díky!
Irena Brázdilová

Dotační manažerka

Musím přiznat, že když mi Zdeňka můj příběh vyprávěla, postupně na mě padal jakýsi splín. Téměř vše se mnou rezovalo a dávalo mi to smysl, viděla jsem se i v tom, co mě ovlivňuje z minulého života. Říkala jsem si, že bude velká práce změnit tolik věcí, abych žila v souladu se svou duší. Když jsem se Zdenči s mými obavami svěřila, perfektně mě podpořila, vysvětlila, co mi unikalo a ukázala i další pohledy, aby se splín mohl rozplynout a já naopak uviděla, co všechno mi mohou přinést drobné změny v mém každodenním životě. Jsem velmi vděčná, že jsem se Zdeňkou mohla začít spolupracovat a vyslechnout i tak inspirativní záležitost, jakou Příběh duše bezesporu je ♥️

Ivana Lacková

Tvůrkyně na mateřské dovolené

Zdeňčin Příběh mojí duše mi krásně zapadl do mého současného sebe-směřování. Dozvěděla jsem se podstatné informace o svých darech a talentech, které mohu dále rozvíjet a předávat světu ☺️. Zároveň znám i informace o svých blocích, které mohu rozpouštět, dostala jsem i praktické cvičení, jak na tom mohu pracovat. 🙏🏼
Zdeňka mi srozumitelně předala všechny informace a po rozhovoru mi vhodnými otázkami pomohla rozklíčovat, jak se mi bloky projevují v životě, na co konkrétního se mohu zaměřit a na co si dát pozor. ✨ Zároveň mě podpořila v mém současném směřování, které je v souladu s mojí duší, juchů ❤️. Příběh duše moc doporučuju, je to hezké nahlédnutí do našeho nitra.
Adéla Amritpuri Sukupová

Průvodkyně ženy

S příběhem mé duše, kterou pro mě Zdeňka připravila, vstoupila do mého života jistá úleva. Častá dobře míněná rada: „Buď tím, kým jsi,“ mě osobně v celé své ženské proměnlivosti akorát provokovala. 😊 Informace, které mi Zdeňka předložila v hodinovém povídání však perfektně zapadly do skládanky mého sebepoznávání. Konečně jsem pochopila, co mě nejvíce vyčerpává, dalo by se opravdu říct: „v čem je zakopaný pes“ v několika oblastech mého života. S radostí jsem přijala i to, co jsem považovala za méněhodnotné a brzdící v růstu, jako svůj dar a snad i lék pro duši. Doporučuji všem, kteří jako já cítí, že nejsou někde se sebou v souladu.

Romana Drongová

Projektování zahrad a realizace