Skupinový program Mental Fitness pozitivní inteligence

Proměň svého vnitřního kritika a partu dalších sabotérů ve tvojí hlavě na tvé největší fanoušky a najdi svůj ztracený vnitřní klid 

Nejspíš už jsi taky někdy slyšela svůj vnitřní hlas, který:

  • Zpochybňuje tvoje rozhodnutí, názory a dusí tě silnou kritikou
  • Poukazuje na tvé slabé stránky a na to, jak jsi neschopná
  • Nedovolí ti radovat se z úspěchu, protože vždy najde na tvém výkonu nějakou chybu

Představ si, že dostaneš tuto nevyžádanou konverzaci i rady od svojí „hlavy“ pod kontrolu. Přesně to je jedním z hlavních cílů skupinového tréninku Mental Fitness Pozitivní Inteligence, který jsem pro tebe připravila, a kterým tě budu provázet.

Chceš konečně oslabit toho vnitřního kritika a najít svůj klid a rovnováhu?

Stále tě něco brzdí v rozletu. Máš pořád co na práci, ale uspokojení nikde. A do toho ten nepříjemný vnitřní dialog, který ti vyčítá a vyvolává v tobě pocit viny.

Napětí a neklid jsou tví každodenní průvodci. Tvé vztahy trpí a do toho se začínají se ozývat vracející se zdravotní obtíže. Víš, že takto to rozhodně nechceš, ale sama nevíš jak to změnit.

Nevyčítej si to. Aby nás naše mysl ochránila, je naprogramovaná negativně.

Můžeš to ale změnit.

Skupinový program Mental Fitness není další obyčejný kurz, ale šestitýdenní intenzivní trénink mysli, ve kterém se naučíš:

Zastavit a posílit svoji sebekontrolu a sebe-vědomí

Oslabit svého vnitřního kritika a další sabotéry ve svojí hlavě 

Využívat potenciál své vnitřní moudrosti

Rozkveteš ve zdravou, sebevědomou ženu a dovolíš si plně užívat svého života. Přiblížíš se svému nekonečnému potenciálu!

Budeš myslet pozitivně a nebudeš si už stát v cestě

Začneš sklízet ovoce své usilovné práce a více si užívat čas pro sebe a rodinu

Naplnění, lehkost a radost bude tvou naprostou přirozeností

Co hlavního získáš?

Vyrovnanost a spokojenost

Čistou hlavu a jasný fokus

Produktivitu a naplnění

Zdravý vztah k sobě i k ostatním

Chceš aby ti tvoje mysl fandila a podporovala tě ve všem, pro co se rozhodneš? 

Jak to bude probíhat?

Jedná se o originální trénink Pozitivní Inteligence. Získáš skvělou aplikaci do mobilu (s použitím i v PC) s teoriemi a cvičeními pro tvou denní praxi. Tato appka je v angličtině, takže si navíc procvičíš angličtinu. Pokud budeš chtít, dostaneš přístup k překladům. Budeš mít moji intenzivní podporu v úzkém sesterském kruhu žen. Budeme ve spojení na chatu. A aby byl trénink maximálně účinný, tak se jednou týdně setkáme na skupinový koučink, který povedu 🙂

Tento trénink má čtyři důležité složky: 

OSOBNÍ TRÉNINK

15 minut denně

Několik krátkých a velmi relaxačních cvičení denně v rozmezí 10s – 3 minuty. Díky appce to bude zábava a nezapomeneš.

SKUPINOVÝ KOUČINK

1 hodina týdně

Koučink, sdílení a sesterská podpora v uzavřeném kruhu max pěti žen. Navečer pravidelně vždy v neděli nebo v pondělí.

TEORIE

30 min týdně

Teorie k pochopení principů Pozitivní Inteligence v praxi. V případě potřeby dodám extrahovaný překlad.

VIZUALIZACE

20 min týdně

Každý týden jedna vizualizace, díky které ještě lépe pochopíš své emoce, rozpoznáš svoje sabotéry a naučíš se napojovat na svoji moudrost.

Během šesti týdnů si vyčistíš hlavu a naučíš se reagovat na životní výzvy a situace pozitivně a v mnohem větším klidu. Ukotvíš se v lehkosti a radosti. Uzdravíš svůj vztah k sobě, získáš nadhled a budeš v rovnováze se sebou i se svým okolím.

Chceš projevit tu laskavou a moudrou ženu, která uvnitř tebe dřímá? 

Kolik mě to bude stát?

Hodnota tohoto geniálně sestaveného tréninku je miminálně trojnásobně vyšší než jeho aktuální cena. Podívej, co všechno získáš:

Appku, kde najdeš svůj denní trénink, teorii a vizualizace v hodnotě $995

Skupinový koučink (6*60 min) v hodnotě 3000,-

Skupinovou podporu mezi setkáními v hodnotě 2000,-

Celková hodnota tréninku je 27 000,-

Cena pouze teď  9900,- nebo 3*3300,-

Právě proběhne moje čtvrté kolo tohoto tréninku a naposledy za tuto zvýhodněnou cenu. Maximální počet míst je 10 (dvě skupiny). Tak neváhej a naskoč právě teď, než se to vyprodá! 

Kolik peněz, radosti a pohody tě stojí to, že si vlastní hlavou stojíš v cestě? Můžeš to změnit!

Chceš aby tě tvoje mysl maximálně podporovala a přiblížila ses tak naplnění svého potenciálu?

A Zdeňko, nějaký BONUS by nebyl? 🙂

Byl 🙂

Abys věděla, že tě chci opravdu maximálně podpořit na cestě tvojí pozitivní inteligence a opravdové transformace mysli, získáváš k tomuto tréninku dvě individuální koučovací setkání se mnou v hodnotě 3600,-. Tyto koučovací hodiny můžeš vyčerpat kdykoliv do konce února. 

Věřím, že ti to pomůže na cestě projevení toho nejlepšího ze sebe. 

Chceš konečně vykročit na cestu životní rovnováhy? 

Harmonogram naší společné cesty:

Začínáme 6. 11. 2021 a na Vánoce už budeš v zenu 🙂

1. týden: naučíš se zastavit a začneš posilovat svoji sebekontrolu

2. týden: oslabíš svého hlavního sabotéra – soudce

3. týden: oslabíš dalšího vnitřního sabotéra – soudcova pomocníka

4. týden: poznáš hlavní principy a perspektivu moudrosti

5. týden: pomocí své moudrosti probudíš sebelásku a uzdravíš svůj vztah k sobě 

6. týden: pochopíš další užitečné dary tvojí moudrosti, získáš fokus, naučíš se řešit konflikt

7. týden: bonusový týden – praktické tipy jak využívat pozitivní inteligenci v životě i práci

REFERENCE ÚČASTNIC TRÉNINKU:

Když jsem zjistila, že Zdeňka má online trénink na bázi pozitivní inteligence, věděla jsem, že to bude pro mě to pravé. Byla jsem ve svém životě v bodě, kdy jsem si silně uvědomovala, že mi moje mysl podráží nohy, že to potřebuju změnit a že tou proměnou chci provést za ručičku.

A přesně o tom celý trénink je. Poznat, kde za naše kroky rozhodují naši sabotéři a jak s tím pracovat. A v rámci podpůrné skupiny se vzájemně inspirovat a podporovat. Vůbec nebylo náhodou, že mi zrovna do života začaly chodit situace, na kterých jsem mohla trénovat.

Teď po týdnech tréninku nezůstal kámen na kameni. Přichází veliká uvědomění, proměňují se situace, daleko lépe vnímám „negativní“ situace, méně posuzuji sebe, ostatní i okolnosti a mám daleko více pochopení pro sebe sama. A co je hlavní, vedu k tomu i svoje děti.

Trénink doporučuji kudy chodím, především lidem, kteří chtějí žít kvalitnější život a nebojí se přemýšlet o svém životě z jiné perspektivy než z pozice strachu.

Zdeni, děkuji za Tvé laskavé vedení v průběhu celého tréninku, který je opravdu transformační. 

Jana Bínová

Sebeláskové focení, https://janabinova.cz/

Se Zdeňkou už spolupracuji skoro třičtvrtě roku a setkání od setkání vždy jen žasnu, jak mě Zdeňka dokáže uklidnit a v tomto klidu přivést ke mně samotné. Během koučinku se Zdeňkou oceňuji její otevřenost, trpělivost a profesionalitu, se kterou do našich rozhovorů vnáší nové pohledy na moji situaci i techniky, které na ni sednou doslova jako pr*el na hrnec 😉

Trénink byl skvěle pojatý jak z pohledu organizace, kdy jsem vždy věděla, co a jak mě čeká a Zdeňka byla vždy úžasně podporující i motivující. Jak ve chvílích úspěchu, tak i v opačných situacích, kdy se odhalení sabotéři začali „natruc“ projevovat víc a víc.

Z tréninku si odnáším úžasné uvědomění, že nejsem definovaná svými strachy a obavami, a naopak daleko lépe zvládám napojit se sama na sebe, svůj střed, svou mysl i pocity a daleko svobodněji se rozhodovat, co a jak chci doopravdy dělat.

Zdeňko, moc ti děkuji za úžasné provedení celým tréninkem a těším se na naši další spolupráci! ❤

Tereza Tučková

Autentický marketing, copywriting, tetuma.cz

Pozitivní inteligence je pro mě další díl do skládačky mojí transformace, kterou už delší dobu procházím.

Jsem na mateřské dovolené a snažím se v rámci možností zaměřovat na sebe a na vlastní  prožívání. To mi díky PI jde mnohem lépe a bez výčitek. Mnohem více rozumím svým emočním výlevům, svým „sabotérům“. Neexistuje dlouhá chvíle – každá volná chvíle se dá vyplnit mentálním cvičením nebo zaměřením fokusu na určitou věc či situace. Myslím, že se lépe soustředím při různých činnostech, ale čas ukáže.

Potrénovala jsem se v angličtině a uvědomila si, že docela rozumím.

Zastavuji se několikrát za den v určitých situacích a užívám si je různými smysly = všímavost.

Bavil mě už test na začátku, kde jsem si vyhodnotila své největší sabotéry. Baví mě komunita společných „souputníc PI“ a naše společné sdílení, příběhy a prožívání úspěchů i neúspěchů.

Vyhovovala mi i forma, pořídila jsem si knihu v češtině a s ní mě to baví ještě více. Jsem typ, co potřebuje papírové čtení, popř. zapisovat si poznámky /klidně do knihy/. Zoom setkání jsou super, 1x týdně ideální.

Trénink bych doporučila všem lidem na světě. A reálně všem,  kdo chtějí pracovat na laskavé komunikaci jak s ostatními lidmi, tak sami se sebou. Všem, kdo chtějí lépe porozumět sami sobě i ostatním.

Lucie Tydláčková

Fotografka a tvůrkyně na rodičovské dovolené

Do tréninku jsem se rozhodla se přihlásit, protože jsem se chtěla více naladit sama na sebe –můj primární cíl byl poznat, jaké je mé poslání v tomto životě. Samotný trénink mi pomohl potlačit mé strachy, mé výmluvy, proč nedělat to, co jsem cítila, že bych chtěla. A díky tomuto tréninku začínám pomalu rozjíždět svůj nový projekt.

Celý trénink mě moc bavil, líbilo se mi, že je v něm spousta informací, ale jsou podány v krátkých a výstižných videích, takže jsem nemusela trávit hodiny studiem. A samotné techniky nezaberou moc času, takže se dají krásně zvládnout i v hodně nabitém programu! Aplikace je velmi příjemná, upomíná se, takže se člověk hůře vymluví, že zapomněl – přitom je to velmi jemnou formou.  

K tomu všemu podpora od Zdeňky, její krásné vysvětlení, pomoc, když člověk tápe, ve správnou chvíli správně položená otázka – super!!! Trénink je skvělý, rozhodně vám jej můžu doporučit pokud neustále odkládáte úkoly, nedotahujete věci do konce nebo pokud vám váš strach nedovolí s něčím novým vůbec začít.

Iveta Nejezchlebová

Autorka sebeláskových diářů

Před tréninkem jsem už věděla, že si svůj život tvoříme sami svým přístupem. Ale chybělo mi nějaké bližší vysvětlení, návod, jak na to. Někdy se mi dařilo a někdy zase ne.
Hlavním přínosem tréninku pro mě je rozhodně rozpoznání svých sabotérů. To mě velice obohatilo, protože jsem se naučila odstoupit od problému a uvědomit si, že si můžu vybrat jinou cestu, než na jakou jsem byla zvyklá doposud, když jsem jela „na automat“. Velmi přínosné pro mě bylo i uvědomit si, že jsem se cestu sabotérů naučila jako dítě, že to v té době bylo pro mě důležité a funkční, a že nyní je čas zavést nové postupy.
Naučila jsem se rozpoznávat chvíle, kdy jednám z pozice ega/sabotéra, tyto chvíle identifikovat a přetvořit tak, abych jednala z pozice, ze které opravdu jednat chci. Ne z takové, do které sama najíždím na základě emocí a zvyku.
Nejvíce mě bavilo vyhledávat a identifikovat sabotéry v sobě i v lidech okolo sebe. A naučit se reagovat ne z jejich pozice, ale z pozice mudrce.
Forma tréninku a aplikace je super, všechno je vysvětleno srozumitelně, a když něčemu nerozumím, můžu se doptat v rámci naší skupinky.
Trénink bych doporučila každému, kdo na sobě chce pracovat a posunout se v životě. Je pěkné, že je trénink zaměřen i na rozumovou stránku věci a na své si tak přijdou jak ty emotivnější, tak ty racionálnější typy lidí.
Marie Imrichová

Obchodní zástupce, Marketing

Kdo vás bude tréninkem provázet?

Jmenuji se Zdeňka Klímová a jsem life koučka s akreditací na NLP techniky a momentálně jsem na cestě k certifikaci PQ coach. Miluji svoji rodinu, Mindfulness techniky, poklidný život u lesa a šití oblečení pro moje děti. Mojí motivací je jednoduchost a efektivita a mým hlavním cílem je život v radosti lehkosti a naplnění. Pomáhám ženám objevit svoji jedinečnost a dary a najít si vlastní unikátní cestu k dosažení svých snů a vizí. 

Pokud máš k tréninku dotaz, napiš mi prosím na: email@zdenkaklimova.cz nebo mi napiš do chatu na FB profilu  Zdeňka Klímová | Facebook
Můžeme se domluvit a na 10min si zavolat. Vše ráda vysvětlím 🙂

Nicméně neváhej, protože brány se brzy zavřou, tak ať ti to zbytečně neuteče!

Láká tě to, ale stále váháš? 

Rozumím ti. A protože mám v tento trénink obrovskou důvěru, s radostí ti nabídnu garanci spokojenosti na 40 dní, cool že? 🙂

Jak to funguje? Jednoduše. Pokud poctivě projdeš tímto tréninkem, a na konci nespatříš očekávanou pozitivní změnu, vrátím ti platbu zpět. Protože opravdu ráda ženy tímto laskavým tréninkem provázím, s důvěrou ti tuto garanci nabízím.

Nepotřebuješ se měnit, ani se stávat někým lepším, dokonalejším. Úplně stačí, když si vzpomeneš na to, kým jsi už dávno. 

Chceš být konečně v souladu sama se sebou a rozkvést?