Sebepoznáním k sebevědomí

8týdenní online kurz se skupinovým koučinkem
11. 2. – 9. 4. 2023

Kdo opravdu jsi?

Probuď v sobě sebevědomou, magickou ženu, která aktivně tvoří a žije své poslání

Možnost vstoupit do kurzu končí za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Víš, že existují. Už jsi je potkala.

Ženy, které září uvnitř i navenek.

Vypadají, že se ničeho nebojí, že vše zvládnou, mají obrovskou chuť do života… Ty chceš být taky tak spokojená a šťastná.

Jenže místo toho tě každý den strhne kolotoč událostí.

Nejdeš do akce, která by tě vytáhla ze stojatých vod. Máš strach, že to zase nedopadne a ty investuješ čas a energii bez výsledku. Že zase zklameš samu sebe. 

Brzdi. Neroztáčej vír negativních myšlenek.

Tu sebevědomou a odvážnou ženu už v sobě máš

Ta životem fascinovaná, krásná žena tam je a jen čeká, až jí věnuješ pozornost a pozveš ji do svého života. Vydej se se mnou na 8týdenní cestu Sebepoznání, která vede k ryzímu sebe-vědomí. 

V termínu: 11. 2. – 9. 4. 2023

Propoj se s odvážnou touhou svojí duše a stoupni si do proudu životní síly a energie

V kurzu se společně se skupinou naučíš a hlavně začneš praktikovat různé techniky, které vychází z Mindfulness. Díky nim začneš naplno prožívat svou přítomnost. Ne ji přežívat. 

Budeš poznávat SEBE a touhu tvé duše. Naučíš se rozpoznat signály svého těla a vnímat svou intuici a nadvědomí.

Vytvoříš si nový návyk jako pravidelný posvátný rituál. S jeho pomocí si budeš zvedat vibraci a vnímat čerstvou inspiraci, ale i směřovat svou pozornost ke svému záměru.

Zasvětím tě do spirituálního učení o Darech duše, abys ještě lépe poznala Božské kreativní energie a kvality, které chtějí skrze nás v lidských zkušenostech projevit

VZPOMENEŠ SI na svou opravdovou podstatu a životní touhu, která tě přesahuje a je zároveň hlavním zdrojem tvé síly a životní energie.

  Krůček po krůčku, od povrchu do nekonečné hloubky.

Budeš praktikovat sebe-disciplínu, sebe-přijetí, vědomé sebe-poznávání a sebe-uvědomělost.

Převezmeš sebe-zodpovědnost. Zažiješ sebe-vzpomenutí. A oslavíš své sebe-vědomí.  

První týden

Naučíš se používat svou mysl jako nástroj

Jsi víc než tvá mysl plná všemožných myšlenek. V tomto týdnu budeš své myšlenky pozorovat, poznáš svou vnitřní kritičku a přestaneš se s ní identifikovat. Ona nejsi ty. 

Začneš svou mysl vědomě používat jako nástroj pro svůj záměr, pro tvorbu své vize i reality. Budeš trénovat sebe-disciplínu.

Pochopíš, jak přeprogramovat pokoutné úmysly svého podvědomí, aby bylo na tvé straně a dovedlo tě za tvým snem. 

A já tě podpořím ke smysluplné akci, kterou si budeš v průběhu kurzu zvedat své fyzické vibrace, abys mohla manifestovat – zhmotňovat svá přání ve fyzické realitě.  Když vytrváš, budeš mít vyhráno – a já tě maximálně podpořím.

Druhý týden

Pochopíš, jak vědomě pracovat se svými emocemi

Z hlavy přesuneš svou pozornost do těla. Naučíš se vědomou práci se svými rozkolísanými emocemi a tvé emoce už tě nebudou ovládat.

Tento týden odhalíš své strachy, propojíš se s nimi a oni už ti nebudou stát v cestě.

Začneš sebe samu vnímat celostně jako multidimenziální bytost, propojíš se s vesmírným nadvědomím, kterým jsi a které tě přesahuje

Poznáš své znamení pravdy. A budeš mapovat své niterné i tajné touhy, aby ses propojila se svou životní silou a uviděla, jak opravdu chceš z hloubi duše žít.

Třetí týden

Vykročíš na cestu Vědomého Sebe-Poznávání

Tento týden poznáš, jak odlišit touhy duše od ega, abys mohla vykročit na odvážnou cestu své duše. 

Zvědomíš si vzorce, které tě táhnou zpátky a změníš perspektivu. Pochopíš svůj karmický příběh, který neustále odžíváš dokola. 

Budeš praktikovat Odpuštění, sebe-přijetí a moudrost empatie, abys byla v propojenosti se sebou i s tím, co nás přesahuje a kam všichni směřujeme. Naučíš se vymanit z příběhu viny a obviňování a odpustit, abys mohla konečně žít svou pravou podstatu a poslání tady na Zemi. 

Čtvrtý týden

Začneš žít Sebe-Uvědomělost

Tento týden se zaměříme na úrovně vědomí a uvidíš nekonečný růst, který máš před sebou. Uvidíš, ve kterých životních oblastech jsi v stále v úrovni oběti. Uvidíš cestu, jak postupně žít ve větší lásce a důvěře a pustit potřebu kontroly a lpění. 

I v tomto týdnu se plně ponoříš do technik Mindfullness a zapadne ti další dílek do skládačky obrazu sebe sama.

Budeš pokračovat v praxi Odpuštění a sebe-přijetí. Cesta vědomého sebe-poznávání a posilování sebe-uvědomělosti se stane tvým celoživotním posláním a hlavním zdrojem tvého SEBE-VĚDOMÍ.

Pátý týden

Sebe-Vzpomenutí – Duše a její energie

Tento týden se ponoříš do spirituálního učení o duších a jejich darech. Poznáš z jakých kreativních energií jsou duše stvořené a pochopíš kvality, které chtějí skrze nás projevit

Pochopíš princip polarit, jak se jednotlivé kvality duše projevují v dostatečnosti a v souladu. A v pravém opaku – nedostatečnosti, zapomnění a strachu.  

Seznámím tě s mými poznatky z praxe i s mým unikátním propojením učení o duších s vědecky podloženým učením o vnitřních sabotérech. Tento týden pochopíš, že nic, ani tvé vzorce a programy, které tě táhnou dolů, nejsou dílem náhody. Vykročíš na cestu Sebe-Vzpomenutí a uvidíš, jakými kroky dojít k souladu se svou duší.  

Šestý týden

Překážky na cestě a jak se s nimi vypořádat

Nebudu ti nic nalhávat, tohle je začátek cesty. A jak začneš měnit sebe, objeví se i překážky. V tomto týdnu se podíváme na to, jak objevíš, kde máš vnitřní konflikt sama se sebou a co s tím.

Na překážky se podíváme z několika úhlů pohledů: tvá víra/mindset, sabotéři, neladící energie a strachy.  

Pochopíš vše podstatné o zóně komfortu a o růstové fázi. A poznáš triky tvé egoické ochranky, která za žádnou cenu žádnou pozitivní změnu nechce. 

Pochopíš, jak se sebou pracovat a mít konečně konzistentní progres na své cestě za svým snem. 

Sedmý týden

Integrace

Tento týden budeš integrovat, budeš moct dohnat, co jsi doposud nestihla a na cokoliv se mě zeptat. Tento týden proběhne BONUSOVÉ ONLINE setkání OTÁZKY A ODPOVĚDI.

Podpořím tě, abys i nadále setrvala ve své praxi a v konání toho, co ti fungovalo. 

Tento týden bude věnovaný sdílení a oslavě tvého progresu.

Osmý týden

Oslava tvého SEBE-VĚDOMÍ

Oslavíš své vědomí toho, že už nejsi jenom zrnko písku na dně moře, které je zmítáno vodním vírem a nemá žádnou sílu cokoliv změnit. Oslavíš své vědomí toho, že jsi moře a celý vesmír.

Dostaneš ode mě návod na přechodový rituál a oslavíš své

SEBE-VĚDOMÍ. Moc se těším!

Takto tě podpořím:

Společná FB skupina

Skupina je místem, kde se budeme 8 týdnů pravidelně vídat a najdeš tu i všechny materiály ke kurzu. Po celou dobu máš skupinovou podporu a sdílení a také moji osobní podporu každý všední den dopoledne a odpoledne/večer.

Videa a pracovní listy

Každou sobotu ráno ti nahraju krátká videa s teoretickou částí a vysvětlením tvé praxe. Vše si v klidu nastuduješ, vyzkoušíš a zapojíš do svého života. Dostaneš také pracovní listy pro přehled tvé praxe a ukotvení v tématu.

Skupinový koučink

Sejdeme se 4x na Zoomu, kde vždy vše podstatné shrnu a pojmu z jiné perspektivy, abys získala nadhled. Povedu skupinový koučovací proces, abys sis došla sama ke svým cenným AHA momentům a akčním krokům. Z koučinků bude záznam, ke kterému se můžeš vrátit.

Vizualizace

K prvním třem modulům budeš mít k dispozici vizualizace pro tvou vnitřní práci. Ve vizualizacích  zaseješ semínko svého záměru pro kurz, přijmeš a vtělíš vesmírné nadvědomí jako součást sebe a odhalíš karmický příběh svojí duše. 

Kurzem se prolínají tyto hlavní linky:

Aby byl spirituální a vedl tě ke tvé duši, ale zároveň maximálně praktický pro život na Zemi.

Aby ses propojila se skutečnou touhou své duše a využila sílu vizualizace a vize k vnitřnímu přenastavení.

Aby ses učila a sebe-poznávala, ale zároveň šla do akce a začala aktivně tvořit své poslání.

 

Nastal čas překročit všechna “musím” a “měla bych” a vyslechnout volání své duše? 

 

Pojď se odseknout z místa a vykroč za svou touhou.

Nastal čas vyrůst.

 

Přestaň odžívat staré vzorce a nahlédni pod pokličku do svého nitra.  

Přijď si pojmenovat překážky, které ti brání žít tak, jak si přeješ.

 

Nech se provést.

Žij a aktivně tvoř své poslání

Jsem koučka životního poslání, trenérka Mental Fitness a spirituální průvodkyně Darů duše s dvouletou praxí ve vedení skupin. Jsem podnikatelka a především máma 3 malých dětí. Mám na sobě i svých klientkách vyzkoušené, že co neuděláš hned, neuděláš nikdy. 

Proto tě maximálně podpořím, abys během společné práce šla okamžitě do praxe, uvolnila se a věnovala sama sobě každý den čas.

Ve své praxi spojuji zdánlivé protiklady – spiritualitu s vědeckým přístupem, aby ti negativní hlásky ve tvé hlavě nebránily naplnit tvé poslání, ale abys zvládala každodenní překážky s důvěrou v život.

Osvoboď svou mysl od toxických myšlenek a žij to, po čem v hloubi duše toužíš.

Zdeňka Klímová

Mojí motivací pro tebe je jednoduchost a efektivita

A proto máš přístup k videím ke kurzu pouze po dobu jeho trvání. Toto ber jako výhodu, protože tě to naplno motivuje, aby ses kurzu a praxi věnovala tady a teď a neodkládala to až na někdy (což většinou znamená na nikdy). 

Neboj, budeš vše stíhat. Jednotlivá videa jsou krátká ale výstižná. Nechci tě zahlcovat zbytečnostmi. Kurzem můžeš projít jako „nadšenkyně“ a plnit akční kroky i svou praxi pro maximální užitek. Nebo jako „tichá pozorovatelka“, která nasává a postupně si skládá svou mozaiku a testuje. V obou případech získáš velmi cenná AHA a budeš mít posun.

Kurz v pohodě zvládneš i při časové investici 30 minut týdně + tvá praxe – ta je čistě na tobě a dá se praktikovat i během běžného „busy“ dne, kdy věnuješ pár minut sama sobě.

Po tréninku se Zdeňkou nezůstal kámen na kameni

Byla jsem ve svém životě v bodě, kdy jsem si silně uvědomovala, že mi moje mysl podráží nohy a že to potřebuju změnit. A přesně o tom trénink je. Přichází veliká uvědomění, proměňují se situace, daleko lépe vnímám „negativní“ situace, méně posuzuji sebe i ostatní a mám daleko více pochopení pro sebe sama. A co je hlavní, vedu k tomu i svoje děti.

Jana Bínová, fotografka

Polož zdravé základy svému já

Odlož vztek na čas, nesnaž se mu vzdorovat. Pojď si ho na sebe udělat a objev v sobě moudrou ženu, která zná sebe a je si SEBE VĚDOMA. Vyber si ze 2 možností, které ti k tomu pomohou:

Sebepoznáním k sebevědomí

ONLINE KURZ

8 modulů s pracovními listy v hodnotě 24000,-

4x skupinový koučink  v hodnotě 4000,-

1x otázky a odpovědi v hodnotě 1000,-

Skupinová podpora v hodnotě 2000,-

Celková hodnota tvé proměny za tento příjemně strávený měsíc je minimálně 31000,-

Ty ho ale můžeš získat za: 4800,-

Balíček pro tvé sebevědomé já

ONLINE KURZ + individuální spirituální služba DARY DUŠE

online kurz

60min individuální konzultace a předání Darů duše v hodnotě 4800,-

poznáš a pochopíš svůj hlavní dar a začneš z této unikátní energie tvořit pro sebe, ne tak, jak jsi naučená

kurz a moje individuální péče tě ještě více navede k sobě samé

Celková hodnota tohoto balíčku je minimálně 35000,-

Pořiď si balíček za báječných: 6600,-

počet míst je kapacitně omezený

Čerpání individuálních služeb je možné do konce května 2023.

Takhle žijí ženy, které už prošly mými koučinky

Daří se mi pokračovat v akčních krocích, které jsem si nastavila

Kurz měl celkem rychlé tempo, ale není to rozhodně na škodu. Témata jednotlivých týdnů na sebe skvěle navazují a akční kroky a „úkoly“ vás zavedou kam právě potřebujete jít… Moc se mi líbily živé skupinové koučinky a vizualizace a daří se mi i pokračovat v akčních krocích, které jsem si nastavila. Za těch pár týdnů jsem ušla celkem velký kus.

Až bude zase tenhle kurz k mání, tak koho volá, určitě si ho dopřejte, stojí to za to!

Veronika Rusinko

Tvůrkyně na mateřské

Chtěla jsem uklidnit ten chaos

…a naučit se vytvořit nadhled, udržet klid i v kritických situacích a držet si fokus na to, co je důležité.

Po 7 týdnech plných uvědomění, velké transformace a práce na sobě mi nenásilně a plynule přichází do života dlouho postrádaná radost, lehkost a já se čím dál víc navracím ke svému neustále smějícímu se dětskému JÁ.

CopyHanka Grmelová

Copywriting, www.copyhanka.cz

Díky tréninku jsem přeskládala své priority

Aktivně  jsem se zamyslela nad tím, proč věci dělám, proč jsem neustále zaplavená v množství aktivit a kroužků.

Našla jsem cestu, jak tento přístup opustit a konečně mám mnohem více času na to nejdůležitější.

Kateřina Pražáková

certifikovaná chůva

Jsem v mnohem větší rovnováze

Kurz mě hodně posunul v pochopení mého vnitřního světa a k větší vnitřní rovnováze a integritě. Rozpoznat a pochopit mého vnitřního kritika bylo velmi osvobozující. Ještě jednou Ti moc děkuji za Tvé laskavé, hluboké a moudré provázení. Blanka

Blanka Lohrová

Průvodkyně po krajiné emocí a duše, www.blankalohrova.cz

Nemusí to být jen vzdálený sen

Díky Zdence a pravidelným schůzkám jsem dokázala sama sebe přesvědčit, že to, co chci, nemusí být jen vzdáleným snem, na který je třeba donekonečna čekat. 

Během krátké doby mi pomohla vytvořit reálný plán. Překvapením bylo odhalení dvou limitujících nastavení mé mysli, které mi bránily v posunu. Dnes si dokážu představit, co jsem dříve neuměla.

Romana Drongová

Projektování zahrad a realizace

Nejsem definovaná svými strachy a obavami

Z tréninku si odnáším úžasné uvědomění, že nejsem definovaná svými strachy a obavami.

A naopak daleko lépe zvládám napojit se sama na sebe, svůj střed, svou mysl i pocity a daleko svobodněji se rozhodovat, co a jak chci doopravdy dělat.

Tereza Tučková

Marketing a copywriting

Nemusíš vědět, co přesně ti brání žít v lehkosti

Už jen to, že uděláš první krok a dopřeješ si čas pro sebe, zmírní tvou frustraci z toho, že se ti ne vždy daří podle tvých představ. 

Začneš si více věřit, zklidníš svou mysl a pozveš hravost do života.

Uvědomíš si, že máš volbu.

Začnou ti chodit příležitosti, ze kterých si poskládáš novou budoucnost.

Vykroč na svou cestu k sebe-vědomí

Možnost vstoupit do kurzu končí za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny