Sebepoznáním k sebevědomí

online kurz se skupinovým koučinkem
31. 7. – 17. 8. 2023

Kdo opravdu jsi? Probuď v sobě sebevědomou, magickou ženu, která aktivně tvoří a žije své poslání

Víš, že existují. Už jsi je potkala.

Ženy, které září uvnitř i navenek.

Vypadají, že se ničeho nebojí, že vše zvládnou, mají obrovskou chuť do života… Ty chceš být taky tak spokojená a šťastná.

Jenže místo toho tě každý den strhne kolotoč událostí.

Nejdeš do akce, která by tě vytáhla ze stojatých vod. Máš strach, že to zase nedopadne a ty investuješ čas a energii bez výsledku. Že zase zklameš samu sebe. 

Brzdi. Neroztáčej vír negativních myšlenek.

Tu odhodlanou ženu už v sobě máš

Ta životem fascinovaná, krásná žena tam je a jen čeká, až jí věnuješ pozornost a pozveš ji do svého života. Vydej se se mnou na 4týdenní cestu Sebepoznání, která vede k ryzímu sebe-vědomí. 

V termínu: 31. 7. – 17. 8. 2023

První týden

Naučíš se základům práce s myslí

Jsi víc než tvá mysl plná všemožných myšlenek. V tomto týdnu budeš své myšlenky pozorovat, poznáš svou vnitřní kritičku a přestaneš se s ní identifikovat. Ona nejsi ty.

Druhý týden

Pochopíš, jak vědomě pracovat se svými emocemi

Z hlavy přesuneš svou pozornost do těla, naučíš se vědomou práci se svými rozkolísanými emocemi a pomalu si začneš nastavovat hranice. Tvé emoce už tě nebudou ovládat.

Třetí týden

Vykročíš na cestu Vědomého Sebe-Poznávání

Zvědomíš si, kdo jsi, po čem touží tvá duše a jak ji odlišíš od ega. I v tomto týdnu se plně ponoříme do technik Mindfullness a tobě zapadne další dílek do skládačky obrazu sebe sama.

Čtvrtý týden

Překážky na cestě a jak se s nimi vypořádáš

Nebudu ti nic nalhávat, tohle je začátek tvé cesty. A jak začneš měnit sebe, objeví se i překážky. V tomto týdnu se podíváme na to, jak objevíš, kde máš vnitřní konflikt sama se sebou, a co s tím.

BONUSOVÝ modul

Prohloubíš své spirituální učení

Od začátku kurzu budeš mít přístup ke spirituálnímu učení o úrovních vědomí a Darech duše. Vzpomeneš si na svou opravdovou podstatu a zažehneš svou touhu a odvahu žít sebe a své poslání.

Takhle vystoupíš z života v křeči

V kurzu se společně se skupinou naučíš a hlavně začneš praktikovat různé techniky, které vychází z Mindfulness. Díky nim začneš naplno prožívat svou přítomnost. Ne ji přežívat. Takhle na to půjdeme:

Společná FB skupina

Skupina je místem, kde se budeme 8 týdnů pravidelně vídat, a najdeš tu i všechny materiály ke kurzu. Po celou dobu máš skupinovou podporu a sdílení a také moji osobní podporu každý všední den dopoledne a odpoledne/večer.

Videa a pracovní listy

Každé pondělí ti nahraju krátké video s teoretickou částí a vysvětlením tvé praxe. Vše si v klidu nastuduješ, vyzkoušíš a zapojíš do svého života. Dostaneš také pracovní listy pro přehled tvé praxe a ukotvení v tématu.

Skupinový koučink

Každý čtvrtek budeme mít skupinový koučink na Zoomu, kde téma týdne uchopíme prakticky. Můžeš tu posdílet, co jsi o sobě zjistila, a načerpat inspiraci od dalších žen. Z koučinků bude záznam, ke kterému se můžeš vrátit.

Pojď se volně nadechnout

Jsem certifikovaná koučka s víc než dvouletou praxí ve vedení skupin, podnikatelka a především máma 3 malých dětí. Mám na sobě i svých klientkách vyzkoušené, že co neuděláš hned, neuděláš nikdy.

Proto tě maximálně podpořím, abys během společné práce šla okamžitě do praxe, uvolnila se a věnovala sama sobě každý den čas.

Ve své praxi spojuji zdánlivé protiklady – spiritualitu s vědeckým přístupem, aby ti negativní hlásky ve tvé hlavě nebránily naplnit tvé poslání, ale abys zvládala každodenní překážky s důvěrou v život.

Zdeňka Klímová

Mojí motivací pro tebe je jednoduchost a efektivita

A proto máš přístup k videím ke kurzu pouze po dobu jeho trvání plus 2 týdny na doběhnutí a integraci. Toto ber jako výhodu, protože tě to naplno motivuje, aby ses kurzu a praxi věnovala tady a teď, a ne to odkládala až na někdy.

Neboj, budeš vše stíhat. Jednotlivá videa jsou krátká, ale výstižná. Nechci tě zahlcovat zbytečnostmi.

Kurz v pohodě zvládneš i při časové investici 30 minut týdně + tvá praxe – ta je čistě na tobě a dá se praktikovat i během běžného „busy“ dne, kdy věnuješ pár minut sama sobě.

Po tréninku nezůstal kámen na kameni

Byla jsem ve svém životě v bodě, kdy jsem si silně uvědomovala, že mi moje mysl podráží nohy a že to potřebuju změnit. A přesně o tom trénink je. Přichází veliká uvědomění, proměňují se situace, daleko lépe vnímám „negativní“ situace, méně posuzuji sebe i ostatní a mám daleko více pochopení pro sebe sama. A co je hlavní, vedu k tomu i svoje děti.

Jana Bínová, fotografka

Polož zdravé základy svému já

Odlož vztek na čas, nesnaž se mu vzdorovat. Pojď si ho na sebe udělat a objev v sobě moudrou ženu, která zná sebe a je si SEBE VĚDOMA. Vyber si ze 2 možností, které ti k tomu pomohou:

Sebepoznáním k sebevědomí

ONLINE KURZ

4x video s pracovními listy v hodnotě 5000,-

4x skupinový koučink  v hodnotě 4000,-

1x otázky a odpovědi v hodnotě 1000,-

Skupinová podpora v hodnotě 2000,-

Celková hodnota tvé proměny za tento příjemně strávený měsíc je minimálně 11000,-

Ty ho ale v předprodeji můžeš získat za báječných: 4800,- 1470,- Kč.

Balíček pro tvé sebevědomé já

ONLINE KURZ + Dary duše + Individuální koučink

online kurz v hodnotě 4800,-

60min individuální konzultace a předání Darů duše v hodnotě 4800,-

60min individuální koučink na tvé téma v hodnotě 2800,-

poznáš a pochopíš svůj hlavní dar a začneš z této unikátní energie tvořit pro sebe, ne tak, jak jsi naučená

 

Pořiď si balíček: online kurz v předprodeji za báječných: 9600,- 6270,- Kč.

Takhle žijí ženy, které už prošly mými koučinky

Dostali jsme jasné a praktické kroky

Kurz Sebepoznáním k sebevědomí je účinných několik týdnů. Dostali jsme jasné a praktické kroky, které zvládne fakt každý a vedou k napojení na sebe, k lehkosti v životě.

Pro mě je tou nejdůležitější částí každý týden online koučovací setkání, kde můžete probrat a ukotvit, co je individuálně na cestě třeba. Není to jen sterilní kurz, je živý s podporou.

Doporučit kurz můžu všem ženám rozhodnutým se posunout v životě a zatím potřebují průvodce a jasné kroky, jak se sebou pracovat. Netápejte, co by bylo nejlepší a nechte se navigovat.

Martina Šimůnková

Navigátor do hloubky tvé DNA slov

Daří se mi pokračovat v akčních krocích, které jsem si nastavila

Kurz měl celkem rychlé tempo, ale není to rozhodně na škodu. Témata jednotlivých týdnů na sebe skvěle navazují, a akční kroky a „úkoly“ vás zavedou kam právě potřebujete jít… Moc se mi líbily živé skupinové koučinky a vizualizace a daří se mi i pokračovat v akčních krocích, které jsem si nastavila. Za těch pár týdnů jsem ušla celkem velký kus.

Až bude zase tenhle kurz k mání, tak koho volá, určitě si ho dopřejte, stojí to za to!

Veronika Rusinko

Tvůrkyně na mateřské

Chtěla jsem uklidnit ten chaos

…a naučit se vytvořit nadhled, udržet klid i v kritických situací a držet si fokus na to, co je důležité.

Po 7 týdnech plných uvědomění, velké transformace a práce na sobě, mi nenásilně a plynule přichází do života dlouho postrádaná radost, lehkost a já se čím dál víc navracím ke svému neustále smějícímu se dětskému JÁ.

CopyHanka Grmelová

Copywriting, www.copyhanka.cz

Díky tréninku jsem přeskládala své priority

Aktivně  jsem se zamyslela nad tím, proč věci dělám, proč jsem neustále zaplavená v množství aktivit a kroužků.

Našla jsem cestu, jak tento přístup opustit, a konečně mám mnohem více času na to nejdůležitější.

Kateřina Pražáková

certifikovaná chůva

Jsem v mnohem větší rovnováze

Kurz mě hodně posunul v pochopení mého vnitřního světa a k větší vnitřní rovnováze a integritě. Rozpoznat a pochopit mého vnitřního kritika bylo velmi osvobozující. Ještě jednou Ti moc děkuji za Tvé laskavé, hluboké a moudré provázení. Blanka

Blanka Lohrová

Průvodkyně po krajiné emocí a duše, www.blankalohrova.cz

Šli jsme nekompromisně do hloubky
Ani som si nevšimla a začal sa mi rúcať celý život. Keď som si to uvedomila, zašlo to už tak ďaleko, že som nevidela východisko. Vedela som, že niečo musí byť inak, ale nevedela som, ako sa zo dna odraziť. Hoci dlhšie sledujem sebarozvoj a tému ľudskej schopnosti sily myšlienky, a všetko mi bolo zrozumiteľné, aj napriek tomu som sa úplne vo svojom živote stratila. A potom mi život privial do cesty Zdeňku s informáciami o jej programoch…. To bol začiatok môjho z „mŕtvychvstania“ Hneď ma to zavolalo a je to jedno z mojich najlepších rozhodnutí.
Jej učenie „pokiaľ chceme zmenu, musíme začať vždy od seba“ pomocou filozofie a techník Pozitívnej inteligencie a Mindfulness a v jej podaní je neskutočne hodnotné a v každom ohľade prínosné. Zdeňka v koučovacích procesoch ide nekompromisne do hĺbky, prinúti vás to v sebe uvidieť a to neskutočne láskavým, trpezlivým a podporným prístupom, to, čím nie ste VY, ako to vyliečiť a ako uzrieť samého seba a tým si seba UVEDOMIŤ.
Veľké ĎAKUJEM Zdeňka, myslím, že každý, kto prestal vnímať ten svoj maják v srdci, každý, kto sa stratil vo víre života, každý, kto cíti, že život je o niečom inom by nemal ani na chvíľu otáľať. Vrele Zdeňku Klímovú odporúčam !!! a za jej učenie (ktoré je jasné, zrozumiteľné, obšírne, hlboké) dám osobne ruku do ohňa! S láskou Hanka Trenčanská
Hanka Trenčanská

Propojovatelka světa lidí a světa zvířat,

Nemusí to být jen vzdálený sen

Díky Zdence a pravidelným schůzkám jsem dokázala sama sebe přesvědčit, že to, co chci, nemusí být jen vzdáleným snem, na který je třeba donekonečna čekat. 

Během krátké doby mi pomohla vytvořit reálný plán. Překvapením bylo odhalení dvou limitujících nastavení mé mysli, které mi bránily v posunu. Dnes si dokážu představit, co jsem dříve neuměla.

Romana Drongová

Projektování zahrad a realizace

Nejsem definovaná svými strachy a obavami

Z tréninku si odnáším úžasné uvědomění, že nejsem definovaná svými strachy a obavami.

A naopak daleko lépe zvládám napojit se sama na sebe, svůj střed, svou mysl i pocity a daleko svobodněji se rozhodovat, co a jak chci doopravdy dělat.

Tereza Tučková

Marketing a copywriting

Nemusíš vědět, co přesně ti brání žít v lehkosti

Už jen to, že uděláš první krok a dopřeješ si čas pro sebe, zmírní tvou frustraci z toho, že se ti ne vždy daří podle tvých představ. 

Začneš si více věřit, zklidníš svou mysl a pozveš hravost do života.

Uvědomíš si, že máš volbu.

Začnou ti chodit příležitosti, ze kterých si poskládáš novou budoucnost.

Vykroč na svou cestu k sebe-vědomí