Online skupinový koučink zdarma

Nový návyk, který tě podpoří na cestě za tvým snem

pondělí 15. 8. od 17:00 h společně na Zoom

60 minut pro tvé NOVÉ JÁ

Využij jedinečnou příležitost a věnuj sama sobě to nejcennější, co máš. 

To, co druhým s láskou dáváš, ale na sebe zapomínáš. 

Věnuj sama sobě hodinu svého času.

Vytvoř si nový návyk, který tě podpoří

Připadá ti, že lítáš jako hadr na holi, abys stihla vše, co je třeba? Jsi z toho unavená, přehlcená informacemi a máš po krk všech „musím“ a „měla bych“? Štve tě, že nedokážeš nic změnit a když, tak se brzy vše vrátí do původních kolejí?

Vím moc dobře, jaké to je toužit po změně, ale stejně ji neudělat. Změna, která nás dostane jinam, než tam kde právě teď jsme, totiž není jenom tak. 

Aby nás naše mysl ochránila, udělá vše proto, abys na svém chování raději nic neměnila. A ty se tak točíš v bludném kruhu.

Pojď to konečně změnit a přestat si házet klacky pod nohy!

Na online skupinovém koučinku se špetkou spirituality

se zaměříš na sebe a na chvíli se zastavíš,

vyjasníš si vizi toho, co právě teď chceš,

uvědomíš si jaký nový návyk právě teď potřebuješ, aby ses posunula z místa svým vytouženým směrem.

A HLAVNĚ

budeš mít silnou motivaci PROČ potřebuješ zavést právě tento NOVÝ NÁVYK. Takže ho postupně přetavíš do své nové (snové) naprosté přirozenosti.

Skupina empatických žen

Maminek, podnikatelek, žen, které potřebují zpomalit a chtějí samy sebe lépe poznat. Podpoříš sebe i je na vaší cestě za spokojeným životem.

Koučovací otázky

Ochutnáš, o čem koučink je. Položím ti důležité otázky, které si potřebuješ zodpovědět, abys zjistila, co od života vlastně chceš a kam směřuješ a co potřebuješ začít dělat jinak.

Tvůj čas

Využij tento čas jako příležitost k transformaci. Nahlédni na bolavá místa, věnuj jim svou pozornost, aby mohl začít hojivý proces léčení. Poznej sebe samu a najdi své sebe-vědomí.

„Naučila jsem se odstoupit od problému a uvědomit si, že si můžu vybrat jinou cestu, než na jakou jsem byla zvyklá doposud, když jsem jela „na automat“.“
Marie Imrichová, obchodní zástupce

Vykroč sebevědomě za svým snem!

Jsem certifikovaná koučka s víc než roční praxí ve vedení skupin. Skupinový koučink mám ráda proto, že se každá žena velmi rychle posune díky společnému sdílení a odhalování překážek. 

Ukážu ti cestu, jak znovu nalézt sebe a své sebevědomí. Všechny totiž můžeme žít svůj život ve spokojenosti a naplnění.

Zdeňka Klímová

„Díky Zdeňce a jejímu stylu koučování jsem ze svého snu nezdrhla. Sabotéři už nade mnou neměly tu moc. Otevřeně jsem našla svá omezení a své příležitosti.“ 

Hana Kyselá, noční markeťačka

Přihlas se na online skupinový koučink zdarma

Přihlas se na online skupinový koučink zdarma, vytvoř si nový návyk a žij naplněný život, po kterém v hloubi duši toužíš, už teď.