Online skupinový koučink zdarma

TVŮJ SMĚR 2024

pondělí 20. 11. 2023 v 17:00 h společně na Zoom

Pojď si vyjasnit, na co se v následujícím roce zaměřit, abys uspěla a neutavila se při tom.

Vyjasni si, kam potřebuješ zaměřit svou pozornost, aby se tvůj projekt úspěšně rozvíjel a tvá energie se ti vracela nazpátky.

Stále někdy čelíš zahlcení a rozhodovací paralýze?

Bráníš svému rozvoji, protože máš strach, že si naložíš a nebudeš vědět, co dřív?

Měj JASNO v tom, kam se svým srdcovým projektem směřuješ, na čem stavět a o co se na své cestě můžeš kdykoliv opřít.

Pojď si uvědomit, co ti dává největší smysl a co ti vlije v novém roce energii do žil.  

Přestaň opakovat stále ty stejné chyby dokola!

Šetři svou drahocennou energií i svým časem.

Na online skupinovém koučinku se špetkou spirituality

ztišíš svou upovídanou mysl a napojíš se na svoji moudrost

uvědomíš si, jaké dílky ti ještě chybí a co je tvým klíčem k dalšímu posunu

A HLAVNĚ: propojíš se se svým JÁ, získáš NADHLED, VYJASNĚNÍ a inspiraci k smysluplné AKCI.

Skupina empatických žen

Buď součástí podnikavých žen, které tvoří srdcem a které chtějí mít jasno v tom, kam směřují – aby dělaly  smysluplné kroky, byly ještě větším přínosem pro své klienty a prosperovaly.

Koučovací otázky

Ochutnej, o čem koučink je. Položím ti důležité otázky, které si potřebuješ zodpovědět, abys zjistila, jakou nejjednodušší cestou, která je v souladu s tvojí podstatou, svůj projekt posunout na vyšší úroveň. 

Tvůj srdcový projekt

Kam dáš svou pozornost. to roste. Zaměř ji směrem k srdci svého projektu a otevři se možnostem a příležitostem, které si zatím nedovedeš ani představit.

„Naučila jsem se odstoupit od problému a uvědomit si, že si můžu vybrat jinou cestu, než na jakou jsem byla zvyklá doposud, když jsem jela „na automat.“
Marie Imrichová, obchodní zástupce

Měj jasno v tom, kam směřuješ a nenech se ničím zastavit!

Jsem certifikovaná koučka s více než dvouletou praxí ve vedení skupin, podnikatelka, a především máma 3 malých dětí. Mám na sobě i svých klientkách vyzkoušené, že co neuděláš hned, neuděláš nikdy.

Ve své praxi spojuji zdánlivé protiklady – spiritualitu s vědeckým přístupem, aby ti negativní hlásky ve tvé hlavě nebránily naplnit tvé poslání, ale abys zvládala každodenní překážky s důvěrou v život.

Všechny konzultace se mnou probíhají v rovině koučovacích otázek a vědeckých a duchovních principů. Mým záměrem je maximálně tě podpořit v tom, aby sis uměla najít odpovědi na všechny své otázky uvnitř SEBE

Na poli seberozvoje se učím od těch nejlepších: Eben Pagan, Annie Lalla, Shirzad Chamine, Markéta Hamrlová, Jitka Kolářová, Vishen Lakhiani, Andrea Hess, Michael Beckwith, Christie Marie Sheldon, James Wedmore, Marisa Peer, Jeffrey Allen…

Zdeňka Klímová

„Díky Zdeňce a jejímu stylu koučování jsem ze svého snu nezdrhla. Sabotéři už nade mnou neměli tu moc. Otevřeně jsem našla svá omezení a své příležitosti.“

Hana Kyselá, noční markeťačka

Přihlas se na online skupinový koučink zdarma a vyjasni si SVŮJ SMĚR