DEN 2

Překroč své limity

Nastav svůj vnitřní kompas

a vykroč sebevědomě za svým snem.

DEN 2

Dopřej si i dnes 30 minut na zkoumání hlubin SEBE. Otevři svou mysl a propoj se se svým záměrem.

Síla mysli

Pojď ještě více pochopit své EGO, jak si sama stojíš v cestě, když jsi nepozorná a podléháš svým myšlenkovým vzorcům – své vnitřní kritičce Marfušce – a jedeš na automat. Poznej svou mysl a nauč se ji používat jako nástroj, který tě dovede kamkoliv si budeš přát, a která ti dá odpovědi na všechny tvé důležité otázky.

Nezapomeň sdílet své AHA momenty ve FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ a zapojit se tak do soutěže o individuální SPIRITUÁLNÍ SLUŽBU DARY A PŮVOD DUŠE. Těším se, co nového o sobě objevíš.

Zítra v 7:00 očekávej další video.

A v neděli 5. 2. 2023 ve 14:00 se rozhodně zúčastni skupinového koučinku na téma:

Vykroč za svým snem!

Sejdeme se na Zoom a budu mluvit o vibracích a synchronicitách, o vesmírném zákonu rezonance a manifestace – o zhmotňování přání ve fyzické realitě. A ty si uvědomíš co konkrétního potřebuješ změnit a jak, abys mohla žít život o jakém sníš. Zde je tvůj odkaz do mojí Zoom místnosti:

Chceš tento minikurz sdílet se svými přítelkyněmi? Ještě stále se můžou přidat.

Pošli jim odkaz na tuto stránku: Přihlašovací stránka ke kurzu ZDARMA

DEN 1

Kdo jsi a po čem opravdu toužíš?

Pojď se propoji se svou sebevědomou ženou, která je hluboko uvnitř TEBE.

Pojď blíže pochopit svou vnitřní moudrost a svou opravdovou podstatu.

A pojď poznat a přijmout své EGO – své vzorce a sabotéry uvnitř tvojí hlavy, tvou vnitřní kritičku pochybovačku a našeptávačku.

Kterou si vybereš být? Podle které se rozhoduješ žít?

Koho tužby posloucháš?

Nezapomeň sdílet své AHA momenty ve FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ a zapojit se tak do soutěže o individuální SPIRITUÁLNÍ SLUŽBU DARY A PŮVOD DUŠE. Těším se, co nového o sobě objevíš.

Žij a aktivně tvoř své poslání!

Jsem koučka životního poslání, trenérka Mental Fitness a spirituální průvodkyně Darů duše s téměř dvouletou praxí ve vedení skupin. Ve své praxi spojuji zdánlivé protiklady – spiritualitu s vědeckým přístupem, aby ti negativní hlásky ve tvé hlavě nebránily naplnit tvé poslání, ale abys zvládala každodenní překážky s důvěrou v život. Osvoboď svou mysl od toxických myšlenek a žij to, po čem v hloubi duši toužíš.

Zdeňka Klímová

„Díky Zdeňce a jejímu stylu koučování jsem ze svého snu nezdrhla. Sabotéři už nade mnou neměly tu moc. Otevřeně jsem našla svá omezení a své příležitosti.“ 

Hana Kyselá, noční markeťačka