ONLINE WEBINÁŘ

Přestaň sabotovat svůj projekt

  … a dovol mu růst ti pod rukama.

Nadechni se.

Uvědom si, co chceš.

Vzpomeň si na to, KDO JSI.

Opři se o své životní HODNOTY.

Vem si zpět svou ENERGII a SÍLU.

Převezmi MOC nad svým ŽIVOTEM.

A naplň svou SEBEVĚDOMOU VIZI.

Vydej se se mnou na 4měsíční cestu tvé Sebevědomé Vize  

Překroč všechny své pochybnosti, strachy a sabotéry

Nauč se využívat potenciál své vyšší mysli a umožni si růst skrze svůj projekt

Změň svůj pohled na SEBE a své schopnosti a možnosti

A získej odvahu postavit svůj život (i svou práci) na svých hodnotách a prioritách

Splň si svůj sen o svobodě!

Jsem certifikovaná koučka s tříletou praxí ve vedení skupin, podnikatelka, a především máma 3 malých dětí. Mám na sobě i svých klientkách vyzkoušené, že co neuděláš hned, neuděláš nikdy.

Proto tě maximálně podpořím, abys během společné práce šla okamžitě do praxe, uvolnila se a věnovala sama sobě každý den čas.

Ve své praxi spojuji zdánlivé protiklady – spiritualitu s vědeckým přístupem, aby ti negativní hlásky ve tvé hlavě nebránily naplnit tvé poslání, ale abys zvládala každodenní překážky s důvěrou v život

Všechny konzultace se mnou probíhají v rovině koučovacích otázek a vědeckých a duchovních principů. Mým záměrem je maximálně tě podpořit v tom, aby sis uměla najít odpovědi na všechny své otázky uvnitř SEBE. Projdeš hlubokou vnitřní transformací. Ve tvé nové realitě budou strachy a pochybnosti pouze na povrchu. Hluboko uvnitř SEBE najdeš neotřesitelnou víru – v sebe, ve svou hodnotu a ve svou moc nad svým životem.

Na poli seberozvoje se učím od těch nejlepších: Eben Pagan, Annie Lalla, Shirzad Chamine, Markéta Hamrlová, Jitka Kolářová, Vishen Lakhiani, Andrea Hess, Michael Beckwith, Christie Marie Sheldon, James Wedmore, Marisa Peer, Jeffrey Allen…

Máš k tréninku dotaz? Rezervuj si se mnou nezávazné volání, nebo mi napiš na: email@zdenkaklimova.cz

Zdeňka Klímová

Moje praxe v číslech:

Odkoučovaných hodin individuálně

600+ 

Odkoučovaných hodin skupinově

100+ 

MOJÍ SLUŽBOU PROŠLO (včetně workshopů a kurzů)

1100+ žen 

Po tréninku nezůstal kámen na kameni

Byla jsem ve svém životě v bodě, kdy jsem si silně uvědomovala, že mi moje mysl podráží nohy a že to potřebuju změnit. A přesně o tom trénink je. Přichází veliká uvědomění, proměňují se situace, daleko lépe vnímám „negativní“ situace, méně posuzuji sebe i ostatní a mám daleko více pochopení pro sebe sama. A co je hlavní, vedu k tomu i svoje děti.

Jana Bínová, fotografka

Takhle žijí ženy, které už prošly mými koučinky

Celý kurs dohromady umožňuje úžasnou proměnu a posun myšlení krok za krokem.

Kurs je systematicky, praktický a soucástí jsou online společné koučinky. Tím vytváří bezpečí a prostor prostor pro každého účastníka, pro jeho téma a jeho cestu. Zdeňka dává možnost podívat se na témata s její podporou a vedením, tak má člověk velikou možnost se posunout a přiblížit se sám sobě, ke své moudrostí citit se v životě lépe.

Techniky vhledy a úhly pohledu, které Zdenka během kursu dává jsou laskave podporující a zároveň přesně ukazující na věci, které člověka brzdí. Celý kurs dohromady umožňuje úžasnou proměnu a posun myšlení krok za krokem.

Eva Marešová

Průvodkyně tancem a živlů

Dostali jsme jasné a praktické kroky

Kurz Sebepoznáním k sebevědomí je účinných několik týdnů. Dostali jsme jasné a praktické kroky, které zvládne fakt každý a vedou k napojení na sebe, k lehkosti v životě.

Pro mě je tou nejdůležitější částí každý týden online koučovací setkání, kde můžete probrat a ukotvit, co je individuálně na cestě třeba. Není to jen sterilní kurz, je živý s podporou.

Doporučit kurz můžu všem ženám rozhodnutým se posunout v životě a zatím potřebují průvodce a jasné kroky, jak se sebou pracovat. Netápejte, co by bylo nejlepší a nechte se navigovat.

Martina Šimůnková

Navigátor do hloubky tvé DNA slov

Daří se mi pokračovat v akčních krocích, které jsem si nastavila

Kurz měl celkem rychlé tempo, ale není to rozhodně na škodu. Témata jednotlivých týdnů na sebe skvěle navazují, a akční kroky a „úkoly“ vás zavedou kam právě potřebujete jít… Moc se mi líbily živé skupinové koučinky a vizualizace a daří se mi i pokračovat v akčních krocích, které jsem si nastavila. Za těch pár týdnů jsem ušla celkem velký kus.

Až bude zase tenhle kurz k mání, tak koho volá, určitě si ho dopřejte, stojí to za to!

Veronika Rusinko

Tvůrkyně na mateřské

Chtěla jsem uklidnit ten chaos

…a naučit se vytvořit nadhled, udržet klid i v kritických situací a držet si fokus na to, co je důležité.

Po 7 týdnech plných uvědomění, velké transformace a práce na sobě, mi nenásilně a plynule přichází do života dlouho postrádaná radost, lehkost a já se čím dál víc navracím ke svému neustále smějícímu se dětskému JÁ.

CopyHanka Grmelová

Copywriting, www.copyhanka.cz

Díky tréninku jsem přeskládala své priority

Aktivně  jsem se zamyslela nad tím, proč věci dělám, proč jsem neustále zaplavená v množství aktivit a kroužků.

Našla jsem cestu, jak tento přístup opustit, a konečně mám mnohem více času na to nejdůležitější.

Kateřina Pražáková

certifikovaná chůva

Jsem v mnohem větší rovnováze

Kurz mě hodně posunul v pochopení mého vnitřního světa a k větší vnitřní rovnováze a integritě. Rozpoznat a pochopit mého vnitřního kritika bylo velmi osvobozující. Ještě jednou Ti moc děkuji za Tvé laskavé, hluboké a moudré provázení. Blanka

Blanka Lohrová

Průvodkyně po krajiné emocí a duše, www.blankalohrova.cz

Kurzem jsem si procházela, tak jak jsem v danou chvílí měla časové možnosti. Naučila jsem se být k sobě laskavá a netlačit na sebe. Osvojila jsem si pár krůčku-mini akční kroky, které používám denně a mám z toho moc dobrý pocit. Největší přínos mi však vyplaval před několika dny, kdy jsem si uvědomila, že po tom, co jsem se celý život zaobírala myšlenkami, co si o mě pomyslí někteří lidi, mi došlo, že se tím už nezaobírám a že je mi to vlastně „jedno“.

Zdeni moc děkuji za to co děláš a jak to děláš. Tvé názory a to co předáváš je mi velmi blízké a souzní se mnou. Dokážeš člověka svými otázkami vytlačit ze zajetých kolejí aby se podíval na situaci, problém, možnosti… z jiné perspektivy a tím sám uvidí věci, které má kolikrát před nosem, jen ten furt stejný úhel pohledu mu bránil to vidět. Jsem moc vděčná, že jsem se rozhodla vydat se na tuto cestu a nechat se právě tebou podpořit. Díky

Jana Kubová

Vedoucí účetní,

Šli jsme nekompromisně do hloubky
Ani som si nevšimla a začal sa mi rúcať celý život. Keď som si to uvedomila, zašlo to už tak ďaleko, že som nevidela východisko. Vedela som, že niečo musí byť inak, ale nevedela som, ako sa zo dna odraziť. Hoci dlhšie sledujem sebarozvoj a tému ľudskej schopnosti sily myšlienky, a všetko mi bolo zrozumiteľné, aj napriek tomu som sa úplne vo svojom živote stratila. A potom mi život privial do cesty Zdeňku s informáciami o jej programoch…. To bol začiatok môjho z „mŕtvychvstania“ Hneď ma to zavolalo a je to jedno z mojich najlepších rozhodnutí.
Jej učenie „pokiaľ chceme zmenu, musíme začať vždy od seba“ pomocou filozofie a techník Pozitívnej inteligencie a Mindfulness a v jej podaní je neskutočne hodnotné a v každom ohľade prínosné. Zdeňka v koučovacích procesoch ide nekompromisne do hĺbky, prinúti vás to v sebe uvidieť a to neskutočne láskavým, trpezlivým a podporným prístupom, to, čím nie ste VY, ako to vyliečiť a ako uzrieť samého seba a tým si seba UVEDOMIŤ.
Veľké ĎAKUJEM Zdeňka, myslím, že každý, kto prestal vnímať ten svoj maják v srdci, každý, kto sa stratil vo víre života, každý, kto cíti, že život je o niečom inom by nemal ani na chvíľu otáľať. Vrele Zdeňku Klímovú odporúčam !!! a za jej učenie (ktoré je jasné, zrozumiteľné, obšírne, hlboké) dám osobne ruku do ohňa! S láskou Hanka Trenčanská
Hanka Trenčanská

Propojovatelka světa lidí a světa zvířat,

Nemusí to být jen vzdálený sen

Díky Zdence a pravidelným schůzkám jsem dokázala sama sebe přesvědčit, že to, co chci, nemusí být jen vzdáleným snem, na který je třeba donekonečna čekat. 

Během krátké doby mi pomohla vytvořit reálný plán. Překvapením bylo odhalení dvou limitujících nastavení mé mysli, které mi bránily v posunu. Dnes si dokážu představit, co jsem dříve neuměla.

Romana Drongová

Projektování zahrad a realizace

Nejsem definovaná svými strachy a obavami

Z tréninku si odnáším úžasné uvědomění, že nejsem definovaná svými strachy a obavami.

A naopak daleko lépe zvládám napojit se sama na sebe, svůj střed, svou mysl i pocity a daleko svobodněji se rozhodovat, co a jak chci doopravdy dělat.

Tereza Tučková

Marketing a copywriting

Když znáš sama sebe:

Jsi si vědoma SEBE, svých potřeb, svých priorit, své nekonečné hodnoty i SVÉHO SMĚRU

Neinvestuješ čas a pozornost do lidí a činností, které s tebou neladí, a které tě vyčerpávají

Máš dostatek energie na to, co ti dává opravdový smysl

Znáš své pravé místo a naplňuješ své poslání