Začněte věřit sobě, svým snům i svým vizím. A začněte si je postupně plnit!

Díky koučování se můžete pomocí vlastní vnitřní moudrosti neustále rozvíjet a nacházet cesty ke svému nekonečnému růstu.

Vydejte se na cestu hlubokého sebepoznání, ze kterého načerpáte inspiraci pro vše, co právě chcete ve svém životě tvořit.

Co vám spolupráce se mnou přinese?

♥ Vzpomenete si na to kdo opravdu jste a co skutečně chcete. 

♥ Uvěříte si a začnete se ke svému snu postupně přibližovat. 

♥ Pochopíte, jak pracovat s prioritami, abyste se přestala vyčerpávat. 

Poznáte a pochopíte sabotéry ve své hlavě a přestanete se brzdit ve svém růstu.  

♥ Naučíte se používat své emoce i vaši moudrost a budete mnohem spokojenější.

♥ Budete v hlubším napojení na sebe a své potřeby a budete si je sebevědomě naplňovat.

Už teď jste tou největší expertkou na svůj život. Žijete ho ale podle svých představ?

 

Koučink je řízený rozhovor, během kterého si sama v sobě najdete odpovědi, které vám dávají největší smysl a význam pro vás právě v tuto chvíli. Během koučinku vám umožním se podívat na svá  témata a záseky z pohledu „hledám řešení“, „hledám cesty“, „hledám možnosti“. A najít si je. 

 

Někdy to jediné čeho se potřebujeme vzdát, jsou pochybnosti o sobě. Podpořím vás, abyste dokázala překonat svou vnitřní kritičku (a další sabotéry) a postupovala správným směrem.

JAK MŮŽEME SPOLUPRACOVAT:

Potřebujete se pohnout z místa, ale nejste si jistá svými potřebami?

Objednejte si jedno koučovací sezení, během kterého si vyjasníte, co chcete.

Cena: 1*60min 2800,-

Chcete podporu na konkrétní krátkodobý cíl?

♥ Objednejte si balíček čtyř setkání, které můžete čerpat kdykoliv během následujících dvou měsíců.

Cena: 4*60min 7200,- (úspora 4000,-)

Chcete dlouhodobou profesionální podporu?

♥ Objednejte si balíček osmi setkání, které můžete čerpat kdykoliv během následujícího půl roku.

Cena: 8*60min 12800,- (úspora 9600,-)

Jste připravená na hmatatelnou změnu?

MOJE REFERENCE:

Loňský podzim jsem přešlapávala stále na jednom místě a nevěděla JAK mám podnikat a ZÁROVEŇ být mámou čtyř dětí. Patlala jsem se v tom pěkně. Tak jsem využila služeb koučky a vřele to doporučuju. Při koučování máte možnost si NAJÍT VLASTNÍ CESTU, vytvořit si jí, aby seděla přesně vám do života a naplňovala vaše sny.

Znala jsem svá ALE, taky často TO NEJDE apod. Zdeňka mě držela pevně a nepustila. Držela mi můj záměr celý koučovací balíček od podzimu do jara. Já se cukala, jak divoký kůň. Zdeňka stále držela fokus a byla trpělivá a velmi empatická.

Odstranily jsme vše, co stálo v cestě a já od března spustila svou 1. nabídku jako #nocnimarketacka a za týden druhou. Od té doby mám plno a já jsem šťastná máma přes den a velmi spokojená a troufám si říct i úspěšná podnikatelka v noci.

Netvrdím, že je vše snadné, ale JDE TO, ŠLAPE TO. Mohla bych jet mnohem rychleji, ale to NENÍ ZATÍM MÁ CESTA. MÁM JI NASTAVENOU JASNĚ A UDRŽITELNĚ. VÍM PROČ, JAK A CO KDY DĚLAT. A když přijdou chmury, tak vím, že je to únavou, a že je čas odpočinout.

Toto všechno jsme si identifikovaly během koučování. Sabotéry jsme výrazně oslabily a já žiju svůj sen a díky mně, si zase další lidé plní své sny. Znám své priority, své možnosti a PŘIJÍMÁM JE. To mě naučila právě Zdeňka.

Díky Zdeňce a jejímu stylu koučování jsem ze svého snu nezdrhla. Sabotéři už nade mnou neměly tu moc.

Otevřeně jsem našla svá omezení a své příležitosti a díky tomu to tvoří PEVNÝ ZÁKLAD, na kterém mohu stavět dál a opřít se o něj, když vichr zafouká.

Hana Kyselá

Marketing, #nocnimarketacka

Během několika náročných konzultací mě Zdeňka vhodně zvolenými technikami dokázala uklidnit a umožnila nahlédnout pod pokličku mého zahlcení nebo strachu. V tyto okamžiky jsem vždy cítila bezpečné, laskavé vedení ze strany Zdeňky, které mi však ponechávalo i dostatek prostoru pro vlastní interpretaci a hledání řešení.

V čem ale vnímám největší posun za dobu naší spolupráce, tak je rozvoj mé akceschopnosti. Do této doby podstatná část mých životních i podnikatelských plánů a nápadů začínala i končila v mé hlavě, zatímco během 3 měsíců koučování vidím obrovské pokroky i ve fyzické realitě. Společně vždy vyvodíme z každé konzultace takové akční kroky, které mi přináší do života největší užitek, a přitom jsou pro mě jednoduše zvládnutelné.

Zdeňku doporučuji všem klientkám, které si chtějí dopřát velmi laskavou, ale přitom profesionální spolupráci a podporu od skvělé koučky. Zdeňko, moc děkuji a těším se na další spolupráci!

Tereza Tučková

Marketing, www.tetuma.cz

Díky Zdence a pravidelným schůzkám jsem dokázala sama sebe přesvědčit, že to, co chci, nemusí být jen vzdáleným snem, na který je třeba donekonečna čekat. Během krátké doby mi pomohla vytvořit reálný plán. Překvapením bylo odhalení dvou limitujících nastavení mé mysli, které mi bránily v posunu. Dnes si dokážu představit, co jsem dříve neuměla a jsem hrdá na to, že si jdu svou cestou.

Romana Drongová

Projektování zahrad a realizace

Za prvních 12 týdnů se Zdeňkou se u mě mnohé změnilo. Dříve mi chyběl někdo, kdo by byl na podobné vlně jako já, s kým bych mohla sdílet své nápady a poznatky a Zdeňka přesně naplnila moje potřeby. Je rozdíl probírat tohle s kamarádkou či příbuzným nebo s koučkou.

Zdeňka mě nikdy neposuzuje a neodsuzuje, nesráží moje nápady, právě naopak. Cítím z její strany neutuchající podporu a vytvořila tak mezi námi vztah, kde se cítím bezpečně. Dokážu tak s ní sdílet své pocity, strachy, nápady a vize daleko lépe než s kýmkoli jiným. A dokážu si tímto sdílením sama lépe utřídit své myšlenky a nápady a rychleji tak rostu.

Koučink mi dal mnohem víc, než jsem původně čekala. Naučila jsem se více vnímat své emoce, rozumím více tomu, co se ve mně děje a daří se mi tak lépe řešit problémy. Vracím se více sama k sobě.

Sama bych se určitě nedostala tak rychle tak daleko. Zdeňku bych doporučila každému, kdo má zájem na sobě pracovat. Ať je téma jakékoli, vždy z něj vzejde daleko více, než člověk původně čekal. Zdeňka mě jednotlivými hodinami provádí citlivě a laskavě a já se tak na každou hodinu moc těším.

Marie Imrichová

Marketing, soft skills

Po rodinné tragédii, která mě neskutečně velmi zasáhla, jsem se rok a půl motala v bludném kruhu a nevěděla, jak z něj vystoupit. Nebyla jsem schopná vymyslet žádný nový projekt, byla jsem paralyzovaná nekončící prokrastinací a z toho pramenící frustrací. Často jsem upadala do deprese a nebyla jsem schopná opustit svoji komfortní zónu.

Za pouhého 3 měsíce koučování jsem v nastavení mysli otočila o 180 stupňů. Začala jsem o sobě jinak přemýšlet, jinak nahlížet na spoustu věcí.

Nejvíce mě posunula v přemýšlení o vlastní sebehodnotě, vrací se mi zpátky moje upozaděné sebevědomí, s čím souvisí i chuť do práce. Najednou mám hlavu plnou nových nápadů, rozjíždím nový projekt, který jsem neustále odkládala na „až jednou“. Zase se cítím spokojená, hezká a úspěšná. Mám pocit, že mi všechno vychází.

Zapracovaly jsme na mém money mindsetu a otevřely mi v hlavě bloky, které jsem ani netušila, že mám a se kterými se postupně učím žít a pracovat s nimi.

Veronika Fischerová

Módní návrhářka, majitelka eshopu, www.mojefischerka.cz

Když jsem si se Zdeňkou domluvila koučovací hodinu, vůbec jsem netušila, jak takový rozhovor probíhá. Ale byla to jízda, díky které jsem si uvědomila, že stojím na místě a nemůžu se pohnout. 

Díky Zdeňce jsem si odpověděla na otázku, kam směřovat a najít ten správný směr pro mě. A jeden důležitý AHA moment, plány na rok a více, nemají sílu, ale plán na půl roku, ten si umím představit, dokážu se vidět a vcítit, kde za půl roku budu, to mi hodně otevřelo oči.
Zdeňce chci poděkovat, za její profesionální přístup a doporučit všem, kteří hledají odpovědi na své otázky.
Jana Faltová

autorka projektu: Uklízej a vydělávej

Zdeňku jsem měla donedávna možnost poznat hlavně jako koučku tréninku Mental Fitness. Líbilo se mi její pojetí společných koučovacích setkání. Vždycky odhalila pravou věc, kterou je v tu chvíli potřeba vynést na světlo a pročistit. Děly se věci a skupinová energie díky ní skvěle fungovala.
Teď jsem s ní zažila i individuální koučink a byla to síla. Téma, které se mi objevilo se mnou dost otřáslo a chvíli jsem pochybovala, že to vůbec zvládnu. Ale Zdeňka mě dokázala klidně vyvést z absolutní temnoty až k mému růžovému obláčku svobody.
Vážím si jejích zkušenosti i přesahu, který má a vřele doporučuji. ❤
Julie Válková

Mentoring & Networking, https://www.julievalkova.cz/

Zdeňka plní přesně to, co slíbila. Hodiny s ní nejsou těžké a nepříjemné, naopak, je to v přátelském duchu nenásilný rozhovor. Lépe jsem si uvědomila současné situace, další možnosti, zamyslela se znovu nad rozhodnutími, někdy i nevědomými, zkrátka místo abyste si povídali sami se sebou, Zdeňka Vás lehce povede za Vašim cílem. Pocit osvobození je v životě jeden z nejcennějších, mohu tedy její práci jen doporučit.
Anonym

Design, umění, marketing

Pod Zdeňčiným empatickým vedením dělám ve svém životě nemalé pokroky, zavádím změny, které by mi dříve přišly naprosto nereálné. Pomalu se mi v životě objevuje víc a víc radosti, často si uvědomuji, co všechno „můžu“ bez toho, abych se cítila provinile, dopracovávám se ke svému vlastnímu středu.

Velmi si cením Zdenčiných postřehů a pečlivých připrav na naše sezení, hodně mi pomáhá její vhled do situací, které se mi objevují v každodenním životě. Na každé sezení se těším a s radostí čekám, na co přijdu a co nového mi vstoupí do mého světa.

Pokud někdo hledá svou pravou cestu a ještě pořádně neví, kudy se dát, rozhodně můžu Zdeňku doporučit jako skvělého původce.

Ivana Lacková

Tvůrkyně na mateřské dovolené

Nemůžete se rozhodnout? Usnadním vám to.

Objednejte se na krátké seznamovací setkání, během kterého zjistíte, zda jsou moje služby pro vás vhodnou investicí.