Začněte věřit sobě, svým snům i svým vizím. A začněte si je postupně plnit!

Díky koučování se můžete pomocí vlastní vnitřní moudrosti neustále rozvíjet a nacházet cesty ke svému nekonečnému růstu.

Vydejte se na cestu hlubokého sebepoznání, ze kterého načerpáte inspiraci pro vše, co právě chcete ve svém životě tvořit.

Co je IKIGAI koučink a co vám přinese?

Představte si, že držíte v ruce svůj osobní diagram, svou IKIGAI mandalu, která vám jasně ukazuje – KDO JSTE a jaké jedinečné DARY máte předat světu. 

 Představte si, že znáte své životní poslání, máte svou vizi i své posvátné proč.

IKIGAI je unikátní japonský koncept hledání naší opravdové podstaty a smyslu života.

Během spolupráce se zastavíte a ponoříte do SEBE.

Zmapujete svůj potenciál i možnosti uplatnění.

Vyslechnete hlas své duše.

Posílíte sebedůvěru a začnete zažívat pocit hlubokého životního naplnění. 

Procítíte, že jste tady správně.  

Vytvoříte svou osobní vizi a vykročíte správným směrem. 

A já vám budu majákem i kotvou.

 Už teď jste tou největší expertkou na svůj život. Žijete ho ale podle svých představ?

 

Koučink je řízený rozhovor, během kterého si sama v sobě najdete odpovědi, které vám dávají největší smysl a význam pro vás právě v tuto chvíli. Během koučinku vám umožním se podívat na svá  témata a záseky z pohledu „hledám řešení“, „hledám cesty“, „hledám možnosti“. A najít si je.

IKIGAI koučink spočívá v mapování čtyř hlavních životních oblastí (co miluješ, v čem vynikáš, co svět potřebuje a za co dostaneš zaplaceno), ze kterých si postupně vytvoříte svou osobní IKIGAI mandalu a budete jasně vědět KDO JSTE, jaké jsou vaše jedinečné dary a co je váš smysl života

Někdy to jediné čeho se potřebujeme vzdát, jsou pochybnosti o sobě. Podpořím vás, abyste dokázala vykročit na cestu životního poslání a naplnění. Svět potřebuje více lidí na svých místech. A i vy jste součástí této kolektivní změny. 

Proč se mnou?

Jsem zkušená koučka životního potenciálu a poslání. Koučink je moje vášeň a můj život.

Během procesu jsem spojená s vámi a vašimi potřebami. Vidím vás, slyším vás, cítím vás.

Vytvářím bezpečný prostor pro hluboké pochopení a otevření se tématům, kterých se možná bojíte.

Poznám, kdy potřebujete zastavit, kdy naopak podpořit k akci, která vám bude dávat smysl.

Ovládám hlubinné transformační techniky pro práci s nevědomím.

Jsem spirituální průvodkyně a podpořím vás principy, které jsou univerzálně platné.

Ženy se mnou opakovaně prožívají pocity absolutního přijetí, sebe-jistoty a sebe-vědomí.

Ve své praxi vycházím ze čtyř odlišných, světově uznávaných koučovacích škol a využívám tak nástroje a techniky: Next Level Coaching, NLP – neurolingvistické programování, Pozitivní Inteligence a IKIGAI koučink. 

HARMONOGRAM SPOLUPRÁCE:

IKIGAI koučink je tříměsíční proces. Sejdeme se dohromady 6x přes platformu Zoom a zmapujeme tyto oblasti:

1 – NASTAVENÍ CÍLŮ – zmapujeme vaši aktuální situaci a nastavíte si konkrétní cíle, kam se chcete v tématu za tři měsíce posunout.

2 – CO MILUJEŠ – zmapujeme vaše vášně, i ty hluboce zapomenuté a zametené pod koberec. Propojíte se s láskou k životu na Zemi.

3 – V ČEM VYNIKÁŠ – zmapujeme vaše dary, i ty skryté a nevyužívané. Uvědomíte si, že kombinace vašich darů je vskutku jedinečná.

4 – CO SVĚT POTŘEBUJE – zmapujeme životní hodnoty vycházející z vaší hluboké vnitřní podstaty, které vás přesahují a které svět potřebuje.

5 – ZA CO DOSTANEŠ ZAPLACENO – vytvoříte si dlouhodobou i krátkodobou vizi svého IKIGAI projektu. A začnete dělat první kroky k jejích naplnění.

6 – KDO OPRAVDU JSI – poznáte své IKIGAI, váš smysl a vaše pravé místo. Vaše jedinečná IKIGAI mandala bude na světě!

Veškerá sezení budu dělat zápisy, ke kterým budete mít přístup.

Mezi jednotlivými sezeními budete podporovaná ve svém vnitřním procesu doplňujícími otázkami ve sdíleném dokumentu.

♥ Cena za individuální tříměsíční IKIGAI koučovací proces je 15000,- nebo 3 x 5000,-

♥ JAKO BONUS navíc získejte DARY DUŠE jako DÁREK

Jste připravená objevit své IKIGAI?

Rezervujte si seznamovací setkání se mnou, ať zjistíme, jestli by nám to spolu fungovalo

MOJE REFERENCE:

Zdeňka, posunula ma k tebe moja intuícia, ktorá mi hneď na začiatku naznačovala, že  mi máš čo ponúknuť.  V prvom rade ti chcem poďakovať, že si ma na túto cestu za znovuobjavením seba samej pozvala a tiež som sebe veľmi vďačná, že som svoj vnútorný hlas počúvala.
Ikigai (už len to slovo znie magicky 😊) je pre mňa silný proces s hlbokým prienikom do svojho vnútra, vďaka ktorému som získala opätovný kontakt s tým, čo má pre mňa zmysel, čo mi dáva silu. Je to oslobodzujúci proces, počas ktorého som si uvedomila, ako som zabudla vnímať svoje vnútorné pocity, svoje vnútorné volania, alebo drobné varovania a tým sa uzatvorila pred radosťou zo života. Trefné otázky vo mne otvorili hlboké uvedomenia a na ne nadväzujúce témy. Je to nekončiaci proces, ide hlboko pod povrch, pretože opätovným kladením si silných otázok sa dostávam oveľa hlbšie k svojej podstate, k svojim uvedomeniam tých najjemnejších úrovní. 
Ikigai mi vyčistil hlavu od mnohých strachov, čo mi „tu a teraz“ pomáha jasne vidieť svoju cestu. Priniesol mi iný uhol pohľadu a zmenu v prístupe k životu. Dokážem sa s ľahkosťou zamerať na to, čo mi ide, na to „kým naozaj som“, získala som odvahu robiť to, čo CHCEM, odvahu, že môžem.
Takže za mňa pre IKIGAI koučing veľké ÁNO, vrúcne odporúčam, je to krásny luxus sebapoznávania❤
S láskou Hanka 
Hanka Trenčanská

Propojovatelka světa lidí a světa zvířat,

Konec rodicaku za rohem, je mi 40 a já pořád nevím, čím budu,až budu velká….tohle byl skutečný důvod, proč jsem do IKIGAI šla.

A jsem za to moc vděčná. Vedeš jemně a přesně. Pokládáš skvělé otázky a nenechala jsi mě uhnout před mými strachy. Díky tomu,jsem si uvědomila,co je pro mě skutečně důležité a dokázala opustit představu jakéhosi povolání, které mě bude živit, protože cesty hojnosti vedou i jinudy.

Konečně vím, kdo jsem,kde začít a kam směřovat. Děkuji.

Veronika Rusinko

Tvůrkyně na mateřské dovolené,

Loňský podzim jsem přešlapávala stále na jednom místě a nevěděla JAK mám podnikat a ZÁROVEŇ být mámou čtyř dětí. Patlala jsem se v tom pěkně. Tak jsem využila služeb koučky a vřele to doporučuju. Při koučování máte možnost si NAJÍT VLASTNÍ CESTU, vytvořit si jí, aby seděla přesně vám do života a naplňovala vaše sny.

Znala jsem svá ALE, taky často TO NEJDE apod. Zdeňka mě držela pevně a nepustila. Držela mi můj záměr celý koučovací balíček od podzimu do jara. Já se cukala, jak divoký kůň. Zdeňka stále držela fokus a byla trpělivá a velmi empatická.

Odstranily jsme vše, co stálo v cestě a já od března spustila svou 1. nabídku jako #nocnimarketacka a za týden druhou. Od té doby mám plno a já jsem šťastná máma přes den a velmi spokojená a troufám si říct i úspěšná podnikatelka v noci.

Netvrdím, že je vše snadné, ale JDE TO, ŠLAPE TO. Mohla bych jet mnohem rychleji, ale to NENÍ ZATÍM MÁ CESTA. MÁM JI NASTAVENOU JASNĚ A UDRŽITELNĚ. VÍM PROČ, JAK A CO KDY DĚLAT. A když přijdou chmury, tak vím, že je to únavou, a že je čas odpočinout.

Toto všechno jsme si identifikovaly během koučování. Sabotéry jsme výrazně oslabily a já žiju svůj sen a díky mně, si zase další lidé plní své sny. Znám své priority, své možnosti a PŘIJÍMÁM JE. To mě naučila právě Zdeňka.

Díky Zdeňce a jejímu stylu koučování jsem ze svého snu nezdrhla. Sabotéři už nade mnou neměly tu moc.

Otevřeně jsem našla svá omezení a své příležitosti a díky tomu to tvoří PEVNÝ ZÁKLAD, na kterém mohu stavět dál a opřít se o něj, když vichr zafouká.

Hana Kyselá

Marketing, #nocnimarketacka

Zdenka mi vyšla vstříc a koučing probíhal „na procházce“. Uvědomila jsem si, co mě konkrétně trápí, co je potřeba změnit, a že je důležité se každý den na chvilku zastavit a vrátit se zase zpátky k sobě. Děkuji za takto strávený čas a za podnětné otázky, které mě vrátily k sobě samotné.

Marta Hlávková Vydrová

Osobní stylistka, www.tetuma.cz

Během několika náročných konzultací mě Zdeňka vhodně zvolenými technikami dokázala uklidnit a umožnila nahlédnout pod pokličku mého zahlcení nebo strachu. V tyto okamžiky jsem vždy cítila bezpečné, laskavé vedení ze strany Zdeňky, které mi však ponechávalo i dostatek prostoru pro vlastní interpretaci a hledání řešení.

V čem ale vnímám největší posun za dobu naší spolupráce, tak je rozvoj mé akceschopnosti. Do této doby podstatná část mých životních i podnikatelských plánů a nápadů začínala i končila v mé hlavě, zatímco během 3 měsíců koučování vidím obrovské pokroky i ve fyzické realitě. Společně vždy vyvodíme z každé konzultace takové akční kroky, které mi přináší do života největší užitek, a přitom jsou pro mě jednoduše zvládnutelné.

Zdeňku doporučuji všem klientkám, které si chtějí dopřát velmi laskavou, ale přitom profesionální spolupráci a podporu od skvělé koučky. Zdeňko, moc děkuji a těším se na další spolupráci!

Tereza Tučková

Marketing, www.tetuma.cz

Díky Zdence a pravidelným schůzkám jsem dokázala sama sebe přesvědčit, že to, co chci, nemusí být jen vzdáleným snem, na který je třeba donekonečna čekat. Během krátké doby mi pomohla vytvořit reálný plán. Překvapením bylo odhalení dvou limitujících nastavení mé mysli, které mi bránily v posunu. Dnes si dokážu představit, co jsem dříve neuměla a jsem hrdá na to, že si jdu svou cestou.

Romana Drongová

Projektování zahrad a realizace

Za prvních 12 týdnů se Zdeňkou se u mě mnohé změnilo. Dříve mi chyběl někdo, kdo by byl na podobné vlně jako já, s kým bych mohla sdílet své nápady a poznatky a Zdeňka přesně naplnila moje potřeby. Je rozdíl probírat tohle s kamarádkou či příbuzným nebo s koučkou.

Zdeňka mě nikdy neposuzuje a neodsuzuje, nesráží moje nápady, právě naopak. Cítím z její strany neutuchající podporu a vytvořila tak mezi námi vztah, kde se cítím bezpečně. Dokážu tak s ní sdílet své pocity, strachy, nápady a vize daleko lépe než s kýmkoli jiným. A dokážu si tímto sdílením sama lépe utřídit své myšlenky a nápady a rychleji tak rostu.

Koučink mi dal mnohem víc, než jsem původně čekala. Naučila jsem se více vnímat své emoce, rozumím více tomu, co se ve mně děje a daří se mi tak lépe řešit problémy. Vracím se více sama k sobě.

Sama bych se určitě nedostala tak rychle tak daleko. Zdeňku bych doporučila každému, kdo má zájem na sobě pracovat. Ať je téma jakékoli, vždy z něj vzejde daleko více, než člověk původně čekal. Zdeňka mě jednotlivými hodinami provádí citlivě a laskavě a já se tak na každou hodinu moc těším.

Marie Imrichová

Marketing, soft skills

Ikigai se Zdeňkou byl úžasný rozvíjející a vnitřně posilující zážitek 💃 Byl to proces zvědomení si a prožití toho, co mi dělá dobře a co ve mě probouzí pocit štěstí a radosti. Vedl me k objevení svých zdrojů, toho kdo jsem a ukotvení se v pocitu sama sebe. K ujasneni si svých skutečných hodnot a přenastavení tam, kde to bylo pro mě nepodporující.  
Při vstupu do IKIGAI jsem v podstate věděla, co je moje cesta, co mám dělat, ale pořád mě něco brzdilo a stahovalo zpátky. V průběhu procesu jsem si ukotvila co chci, procítila to a uvědomila si, co mi brání jít kupředu, a ukázat se.
IKIGAI proces mi dodal pocit ANO❤️ to jsem skutečně já, mám jedinečné dary a svět moje dary a moji esenci potřebuje. Pomohl mi k jasnému cítěni toho, co mám ráda a dovolit si být skutečně tím kým jsem. Děkuju Zdeni za laskavé a trpělivé vedení a provázení🙂❤️💃
Eva Marešová

Průvodkyně vědomým tancem ,

Když jsem se na konci kovidismu přihlásila ke Zdeňce na první setkání, cítila jsem, že mé osvědčené postupy, které mi do té doby vždy poskytovaly dostatečný komfort – joga, taiči, tanec – už nějak nefungují, netušila jsem, jaká skvělá jízda mě čeká.

Postupně jsem si pod laskavým vedením Zdeňky dovolila si dovolit její péči a postupně i péči ostatních. Byla jsem zvyklá se na nikoho nespoléhat, být na sebe tvrdá, pro ostatní se rozdávat a nedocházelo mi, že takhle je to dál neudržitelné a že se do mého života začala vkrádat vyprahlost.

Do mého života se začaly vracet archetypální sny, které jsem mívala v dětství a začaly mi znovu pomáhat na mé cestě. Začala jsem nejprve na skupinovém koučinku Mental Fitness připouštět, že v mé mysli dávám moc prostoru vnitřnímu kritikovi a sabotérům, a znova začala objevovat krásu jógy, taiči a tance, ale jinak, rozverněji, rozpustileji.

Nyní jsem spokojená po individuální péči IKIGAI a rezonují mnou afirmace, které jsem si během této cesty nasbírala. Trvalo mi, než jsem začala vnímat skutečnou hodnotu setkání s osobním koučem, teď s jistotou potvrzuji, že to jsou nejlépe investované peníze.

V dnešní době jsme tak zacíleni na výsledky a čísla, až to bolí. Je pro mě léčivé se se Zdeňkou zastavovat a snít, připomínat si, po čem touží má duše a pečovat o sebe na nejhlubší úrovni. Nyní jsem plně otevřená zázrakům a dovoluji si dovolit.

Dagmar Voltnerová

učitelka jazyků, tance, koučka ,

Ikigai koučink mě zavedl do hlubin sebe sama, k vlastnímu sebepoznání a sebehodnotě a ke zřetelnějšímu nastavování svých hranic. A mnoho dalších pokladů jsem posbírala na cestě. Zdeňka mě touto cestou zkušeně a citlivě provedla. Oceňuji její profesionalitu, bezprostřednost a schopnost naladit se na potřeby klienta.

Pavlína Mariánková

Hlasová koučka, www.pavlinamariankova.cz

Po rodinné tragédii, která mě neskutečně velmi zasáhla, jsem se rok a půl motala v bludném kruhu a nevěděla, jak z něj vystoupit. Nebyla jsem schopná vymyslet žádný nový projekt, byla jsem paralyzovaná nekončící prokrastinací a z toho pramenící frustrací. Často jsem upadala do deprese a nebyla jsem schopná opustit svoji komfortní zónu.

Za pouhého 3 měsíce koučování jsem v nastavení mysli otočila o 180 stupňů. Začala jsem o sobě jinak přemýšlet, jinak nahlížet na spoustu věcí.

Nejvíce mě posunula v přemýšlení o vlastní sebehodnotě, vrací se mi zpátky moje upozaděné sebevědomí, s čím souvisí i chuť do práce. Najednou mám hlavu plnou nových nápadů, rozjíždím nový projekt, který jsem neustále odkládala na „až jednou“. Zase se cítím spokojená, hezká a úspěšná. Mám pocit, že mi všechno vychází.

Zapracovaly jsme na mém money mindsetu a otevřely mi v hlavě bloky, které jsem ani netušila, že mám a se kterými se postupně učím žít a pracovat s nimi.

Veronika Fischerová

Módní návrhářka, majitelka eshopu, www.mojefischerka.cz

Když jsem si se Zdeňkou domluvila koučovací hodinu, vůbec jsem netušila, jak takový rozhovor probíhá. Ale byla to jízda, díky které jsem si uvědomila, že stojím na místě a nemůžu se pohnout. 

Díky Zdeňce jsem si odpověděla na otázku, kam směřovat a najít ten správný směr pro mě. A jeden důležitý AHA moment, plány na rok a více, nemají sílu, ale plán na půl roku, ten si umím představit, dokážu se vidět a vcítit, kde za půl roku budu, to mi hodně otevřelo oči.
Zdeňce chci poděkovat, za její profesionální přístup a doporučit všem, kteří hledají odpovědi na své otázky.
Jana Faltová

autorka projektu: Uklízej a vydělávej

Zdeňku jsem měla donedávna možnost poznat hlavně jako koučku tréninku Mental Fitness. Líbilo se mi její pojetí společných koučovacích setkání. Vždycky odhalila pravou věc, kterou je v tu chvíli potřeba vynést na světlo a pročistit. Děly se věci a skupinová energie díky ní skvěle fungovala.
Teď jsem s ní zažila i individuální koučink a byla to síla. Téma, které se mi objevilo se mnou dost otřáslo a chvíli jsem pochybovala, že to vůbec zvládnu. Ale Zdeňka mě dokázala klidně vyvést z absolutní temnoty až k mému růžovému obláčku svobody.
Vážím si jejích zkušenosti i přesahu, který má a vřele doporučuji. ❤
Julie Válková

Mentoring & Networking, https://www.julievalkova.cz/

Zdeňka plní přesně to, co slíbila. Hodiny s ní nejsou těžké a nepříjemné, naopak, je to v přátelském duchu nenásilný rozhovor. Lépe jsem si uvědomila současné situace, další možnosti, zamyslela se znovu nad rozhodnutími, někdy i nevědomými, zkrátka místo abyste si povídali sami se sebou, Zdeňka Vás lehce povede za Vašim cílem. Pocit osvobození je v životě jeden z nejcennějších, mohu tedy její práci jen doporučit.
Anonym

Design, umění, marketing

Pod Zdeňčiným empatickým vedením dělám ve svém životě nemalé pokroky, zavádím změny, které by mi dříve přišly naprosto nereálné. Pomalu se mi v životě objevuje víc a víc radosti, často si uvědomuji, co všechno „můžu“ bez toho, abych se cítila provinile, dopracovávám se ke svému vlastnímu středu.

Velmi si cením Zdenčiných postřehů a pečlivých připrav na naše sezení, hodně mi pomáhá její vhled do situací, které se mi objevují v každodenním životě. Na každé sezení se těším a s radostí čekám, na co přijdu a co nového mi vstoupí do mého světa.

Pokud někdo hledá svou pravou cestu a ještě pořádně neví, kudy se dát, rozhodně můžu Zdeňku doporučit jako skvělého původce.

Ivana Lacková

Tvůrkyně na mateřské dovolené

Nemůžete se rozhodnout? Usnadním vám to.

Objednejte se na krátké seznamovací setkání, během kterého zjistíte, zda jsou moje služby pro vás vhodnou investicí.